foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

ŠKOLENÍ BINÁRNÍ OPCE

školení

školení

školení binární opce

Školení binární opce


Během minulého roku se mi od Vás nashromáždilo nespočetné množství nápadů, dotazů a příspěvků, které jste vytvořili pro všechny ostatní členy skupiny cztrader. Vážím si veškeré aktivity v tomto směru. Nicméně dostávám i dotazy od obchodníků, kteří by potřebovali komplexně pomoci začít s binárními opcemi, případně vylepšit svoji strategii, která není úplně funkční, či potřebuji zdokonalit své znalosti z oblasti obchodování binárních opcí.

Rozhodl jsem se v tomto ohledu podat všem seriózním zájemcům o binární obchodování pomocnou ruku. Od tohoto roku nabízím pomoc ve formě online školení binární opce, kde můžeme společně probrat vše, co Vás trápí, vše čemu nerozumíte, případně tématiku, kterou byste rádi pochopili a zdokonalili se v ní.

Úroveň školení je rozdělena na několik částí, jejichž přehledný seznam naleznete zde. Školení binární opce probíhá online pomocí sdílené plochy, kde můžeme společně probírat zvolenou tématiku a můžeme komunikovat hlasem či vestavěným chatem. Příklady úrovní školení a jejich využití.

Začátečníci – školení binární opce pro začátečníky, je určeno především pro zájemce, kteří by se tomuto typu obchodování chtěli věnovat, případně by se rádi dozvěděli komplexní informace o tom, jak začít, na co se zaměřit. Ze zkušenosti vím, že první reakce na množství informací, které tento náš web nabízí, bývá většinou skeptická. Někteří obchodníci se cítí zahlceni kvantem informací bez řádných spojitostí mezi nimi a neví v podstatě jak začít. Není to ovšem známka jejich neschopnosti, ale spíše naopak. Je to snaha všemu důkladně porozumět a pochopit danou problematiku do hloubky a nepustit se bezhlavě do obchodování binárních opcí bez zjevných znalostí o chování ceny na trhu. V této jejich snaze jsem se rozhodl je podpořit právě na školení binární opce.

Mírně pokročilí – školení binární opce pro mírně pokročilé, je určeno pro zájemce, kteří se již naučili patřičné základy pro obchodování binární opce, ale nedaří se jim tak, jak by si představovali, případně by si chtěli rozšířit své obzory a zdokonalit svou obchodní techniku. Ve většině případů se jedná např. o věci, které obchodník přehlíží při svém obchodování, aniž by si to sám uvědomoval. Pomoc nasměrovat obchodníka správným směrem, případně upravit jeho styl obchodování k ziskovějšímu stavu si klade za cíl právě toto školení binární opce.

Středně pokročilí – školení binární opce pro středně pokročilé, je určeno pro zájemce, kteří by rádi pochytili další zajímavé přístupy pro obchodování binární opce, případně doplnili svoje znalosti o další nezbytné prvky při obchodování binárních opcí, které mohou zvýšit jejich ziskovost. Společně se můžeme zaměřit i na Vaši konkrétní problematiku, kterou při obchodování řešíte, a můžeme společně optimalizovat vyhledávání vstupů na potencionální ziskové investice.
 
Výše uvedené je příkladem pro dané školící skupiny a není nutně podmínkou probírat zvolenou tématiku, můžeme se společně zaměřit na Vaše konkrétní problémy či věci, kterým nerozumíte. Školení obvykle probíhá po malých skupinkách 2 -3 lidí a nemusíte tedy mít strach, že by se nedostalo na Vaše dotazy. Pro bližší informace pište na e-mail:
cztrader.nolimit@seznam.cz a nebo na facebookový profil. Budu se snažit v rámci mých časových možností podat všem zájemcům pomocnou ruku.

 

REKLAMA NÍŽE NENÍ SOUČÁSTÍ OBSAHU WEBU


Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one