foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

OPCE PODVOD


Tomáš Vlas, Miroslav Kadlec, Adam Bříza, Honza Kudělásek a zaručené systémy Free App Diamond, OptioNavigator, podvod binární opce


V poslední době se určitě nejednomu z nás objevila v e-mailové schránce zpráva od osoby Tomáš Vlas, případně pouze zpráva s názvem Info. Obsah e-mailů je jednoduchý a stručný a v podstatě má za cíl jediné přesměrovat Vás na stránky o osobě, která se čas od času přejmenuje, aby vzbudila v potencionálních návštěvnících pocit novosti a neokoukanosti. Jednou je to Miroslav Kadlec, jindy zase Adam Bříza a může to být také Tomáš Vlas, což je aktuální verze. Samozřejmě tohle je voda na mlýn pro tzv. „seriózní weby“ na binární opce, které se v podstatě přiživují na jejich reklamě. Vždyť není nic jednoduššího než psát neustále o nových a nových podvodných webech, u kterých se změnilo pouze jméno tohoto zázračného zbohatlíka. Rázem si vybudujete u potencionálních obchodníku jméno seriózního webu.


Nezdá se Vám, že tzv. „seriózní weby“  na binární opce se v poslední době množí jako houby po dešti. Celkové schéma takových webů v podstatě úplně stejné. Pár článků o podvodných stránkách. A potom informace jako přes kopírák: Jak si otevřít demo účet, 10 zlatých rad pro obchodování binární opce někdy je to 5 zlatých rad pro binární opce, jak začít obchodovat, největší chyby začátečníků apod. Nesmí samozřejmě chybět šťavnatý výčet „ověřených“ brokerů na binární opce, se kterými dotyční ani vůbec neobchodují. Je zajímavé, že úspěšných obchodníků s binárními opcemi je jako šafránu. Ti, kteří něco naživo zobchodují vymřeli, ale “zkušených“ rádců je čím dál více. Tato situace tak spíše připomíná předvolební čas u nás v ČR, kdy se nám na billboardech objevuje velké množství lidí, kteří nám chtějí nezjištně pomáhat a dát všechno do pořádku. Je třeba poznamenat, že trading (obchodování) je svobodná volba každého z nás a nikdo by neměl být nucen na základě něčích rad vstupovat do něčeho, čemu v podstatě ani nerozumí. Většina potencionálních obchodníků se tak bude umět rychle registrovat k brokerovi, otevřít si demo účet, ale základní znalost pohybu a chování ceny jim zůstane skryta. Postrádáme v tomto počínání nápad a inovaci, inspiraci už vůbec raději nehledáme.


Důležité je ovšem jen nepopisovat konkrétní případy, ale zaměřit se také na jádro problému, neboť takových webů vznikají desítky týdně a vpodstatě o nich můžeme psát dokola celé roky. Proč vůbec takové podvodné weby vznikají a proč se jim i relativně daří. Základní úspěch tkví ve velmi propracovaném marketingu. I zdánlivě jednoduchý stručný mail musí mít tzv. „všech pět P“. Všimněte si různých variací těchto mailů a jejich obsahu. Slovní spojení jako „nový způsob vydělávání“ nebo „zajímavý přivýdělek“ či „jak si z domova přijít na zajímavé peníze“ jsou přesně ty pojmy, které většina lidí nespokojených se svým výdělkem hledá. Dobře, prošli jsme první fází a zpráva nás zaujala, jdeme dále. Dalším důležitým prvkem, který nesmí v úderné zprávě chybět je množství peněz a časové období, za které je lze vydělat. Čili máme tady 243 000 Kč měsíčne, 50 Euro za půl hodiny, 240 Euro za 4 hodiny. Třetí nezbytnou součástí takové zprávy je informace o tom, že je vše legální, rychlé, jednoduché a dlouhodobé. Pokud se na všechny typy těchto stručných mailů podíváte, tak zjistíte, že nemusejí být ani dělší, neboť obsahují přesně to nejnutnější, co je třeba.


Pokud se poté vydáme na webové stránky, budeme zahrnuti veškerými mamony, které pro správnou iluzi o bohatství každý běžně smýšlející člověk potřebuje. Drahé dovolené, luxusní auta, domy apod. Důležitým prvkem, který má u potencionálního klienta vzbudit důvěru je vždy informace o zaručeném a propracovaném systému, který nám nedovolí větší ztrátu než je náš potencionální zisk. Tyto informace jsou pak šikovně prokládány ukázkami výdělků a povídáním o zážitcích, které si dotyčný díky těmto ziskům může dovolit. Nejeden potencionální obchodník pomalu ztrácí zábrany a podlehne této vytvořené iluzi.


Proč vůbec takové weby vznikají a vznikat budou?

Je to jednoduché, kde je poptávka, tam je nabídka. Neustále jsme každý den bombardování nabídkami různých společností na všemožné možnosti výdělků či zaručených postupů ke zbohatnutí. Marketingové statistiky mluví jasně, pokud se alespoň z 1000 lidí nachytá 5% až 10%, jedná se o úspěšnou reklamní kampaň. Je třeba si uvědomit také, kdo zatím stojí. Při takové silné reklamní kampaňi je vynaloženo velmi mnoho finančních prostředků, které sotva bude financovat soukromý jednotlivec. Velmi mnoho takových fiktivních webů produkují i sami brokeři případně skupiny manažerů, které jsou u různých brokerů zaměstnáni.  Je nutné si uvědomit, že i oni mají v popisu zaměstnání každý měsíc vykazovat úspěšné výsledky a zvýšený počet příchozích obchodníků, kteří obchodují ztrátově pod jejich křídly. Tenhle neustálý koloběh je všudypřítomný a setkáte se s ním všude i v běžném životě v podobě nevýhodných půjček či finančních produktů, které mají jediný účel vylákat z klienta zbytečné finanční prostředky navíc.


Udělejme si společně na závěr jednoduché shrnutí. Podvodných projektů a webů bude na internetu vždy více než seriózních projektů. Žádný funkční zaručený systém na výdělek peněz se nebude nikdo formou masové reklamy snažit šířit mezi lidi.  Takových systému je opět velké množství např. OptioNavigator s podporou webu Trade Journal Online apod.. Pokud chcete obchodovat binární opce je dobré se informovat na seriózní brokery binárních opcí. Obchodování na finančních trzích je stejně tvrdý a náročný byznys jako každé jiné zaměstnání. Nenechte se do ničeho nutit, ne každý se pro obchodování hodí. Nenechte se zvyklat tím, že dostanete demo a vše bude fajn. Bez znalostí je Vám demo k ničemu. Neočekávejte ihned vysoké výdělky a každý den s úspěchemKontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one