foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

ONE TWO TRADE


2. DÍL BROKER ONE TWO TRADE

Není novinkou, že i v odvětví binárních opcí se objevjí nečestní brokeři,  kteří jednoduchý princip binárních opcí využívají ke svému obohacení v co největší možné míře. Jedním z takových brokerů je i One Two Trade. Dostali jsme již několik stížností na tohto brokera od podvedených klientů. Broker ke svému obohacení používá ověřenou fintu manipulativních technik, kdy je klientovi přidělen manažer, který se vydává za zkušeného obchodníka.  Obchodník na základě informací od svého manažera získává pocit, že dostal k ruce kompetentní osobu, která mu může pomoci v začátcích při investicích.

Pozorní čtenáři našeho webu a především speciálních dílů z Deníku binárníka již tuší, že se zde jedná opět o stejnou metodiku, jakou jsme byli svědky u brokera Banc de Binary či Zoomtrader. Manažer má v podstatě jediný cíl a to poskytovat rady obchodníkovi za účelem svého vlastního obohacení. A podle toho také tyto rady vypadají. Většinou se jedná o nesmyslné investice do protitrendových formací či nesmyslné investice na základě domnělých ekonomických zpráv, které třeba ani nebyly zveřejněny. Vše je založené na principu, že obchodník svému manažerovi bezmezně věří a tyto další informace si během investiční seance s manažerem neověřuje. A to je ono, jde o čas. Pod časovým tlakem a tíhou neustálých „zaručených“ investičních tipů se obchodník velmi často dostává do citelných finančních ztrát na svém účtu, aniž by provedl nějakou svou vlastní investici. Stává se tak loutkou v rukou manažera.

Vrcholem referencí na tohoto brokera je fakt, že pokud si jeho název zadáte např. do vyhledávače google, na prvních místech Vám vyjedou stránky a odkazy na diskuzní fóra, které avizují,  že se jedná o podvodného SCAM brokera.  Následuje několik desítek referencí od uživatelů, kteří byli podvedení tímto brokerem, případně přišli o peníze díky „zázračným“ investičním signálům.

Jaké máme možnosti při nárokování svých peněz zpět?

Tento broker je regulovaný úřádem pro dohled nad loterijními a sazkovými společnostmi na Maltě s označením LGA (The Lotteries and Gaming Authority) viz odkaz zde "http://www.lga.org.mt/". Pokude jste tedy s tímto borkerem nepoctivě přišli o peníze, můžete si vrácení svých financí nárokovat právě zde. Na zahraničních webech píší, že jeden ze způsobů, jak úspěšně nárokovat vrácení svých financí zpět, je uvedení, že jste o své peníze přišli na základě investičních rád od jejich manažerů. Proto je důležité si schovávat záznamy ze všech investičních seanci, které proběhly např. prostřednictvím komunikace Skype. Tento broker totiž v žádném případě nemá povolené poskytovat investiční poradenství a je velmi pravděpodobné, že mnoho nespokojených klientů přišlo o své větší finanční prostředky právě díky jejich „zaručeným“ investičním radám a informacím.


Broker podvod

Broker podvod

one two trade podvod

Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one