foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

MANIPULACE OPCE


3. DÍL  MANIPULACE PŘI OBCHODOVÁNÍ BINÁRNÍCH OPCÍ

Vzhledem již k několika případům, kdy obchodníci u různých brokerů, nejen na binární opce, využili služeb jejich manažera, s tím, že jim bude při obchodování v začátku pomáhat a celá situace se povětšinou zvrhla jen na hon  za obchodníkovými penězi na účtu, rozhodli jsme se napsat pár slov o typických znacích manipulace při vábení obchodníka k uzavíraní nesmyslných obchodůVelmi uvítáme i Vaše další osobní zkušenosti, případně informace o podobných praktikách.


1.Mám jednoznačné výsledky a úspěšnost vetší než 80%, 90% či 100%

Většinou začíná vábení manažera postupně. Nejprve Vám představí svoji neprůstřelnou strategii, o které nezapomene zdůraznit, že má již delší dobu (většinou 2 až 4 roky úspěšného obchodování) vysokou úspěšnost (hodnoty úspěšnosti vyšší než 80% by Vás měli udržet v pozornosti, že se nejedná o solidní nabídku). Nechybí ani osvědčená věta, že manažer má již svůj stabilní vydělávající tým. Je třeba zdůraznit, že účinnost jakékoliv strategie na binární opce či forex obchodování silně závisí na schopnosti obchodníka eliminovat blížící se ztráty při neúspěšné investici. Možností je několik. Vhodně zvolená protiinvestice, případně správně načasovaný odprodej opce. Úspěšnost samotné strategie tedy i z velké části tvoří samotný obchodník. Je tedy nesmysl tvrdit mám strategii, která má automaticky úspěšnost 85% apod.

2.Pár měsíců budeme spolu obchodovat na zkoušku zdarma a potom si budu účtovat x% z Vašich výdělků jako provizi.

Na první pohled vypadá tato věta velmi dobře. U obchodníka má vzbudit důvěru, že manažer to myslí obchodováním vážně a nebude se snažit zruinovat obchodníkův účet. Někteří manažeři si žádné provize ani neberou, ale používají osvědčenou fintu v podobě bonusů a tzv. „ obchodů zdarma“ na zkoušku, kdy je Vám i neúspěšný obchod zpět vrácen na účet. Obchodník mnohdy ani netuší, že i v tomto případě se jedná o čerpání bonusu u brokera.

3.  Snažím se uzavírat minimální obchod s co nejmenším riskem

Další věta, která vypadá na první pohled důvěryhodně, ale má také svoje ale. Obchodník se většinou dozví, že se jedná jen o mále procento z manažerova celkového obchodního účtu. Většinou se informace pohybuje kolem 1% až 5 % z celkového kapitálu. Do této chvíle je vše v pořádku, než se dozvíme, že 1% na manažerově účtu představuje např. 1000 USD. Pokud namítnete, že nemáte dostatečný kapitál, začíná psychologická hra. Manažer o Vás naoko přestane jevit zájem a v podstatě se tak snaží selektovat obchodníky, kteří i přes jeho projevený potenciální nezájem, znovu manažerovi napíší s tím, že si to rozmysleli a jsou ochotni vložit více. A o to tady přeci jde! Vyselektovat ty lidi, kteří jsou ochotni větší finanční prostředky vložit.

4.Budeme spolu obchodovat na zkoušku i s malým kapitálem

Pokud se manažerovi nepodaří přesvědčit Vás o navýšení kapitálu ihned, většinou učiní jinou nabídku. Budeme spolu obchodovat na zkoušku i s malým kapitálem. Většinou tato situace končí tak, že obchodník svůj malý kapitál proinvestuje ztrátově a manažer ho začne obluzovat dále.  Typické jsou např. věty: „Vidíte, já Vám to říkal, že s malým kapitálem je malá pravděpodobnost, že znásobíte svůj vklad. Pokud by jste se držel mých rad a doporučení s větším vkladem, mohl jste být již v zisku. Většina obchodníků, kteří byli vyselektování hned na začátku s ochotou vložit větší finanční obnos podlehne. A roztácí se velké kolo machinací, kdy Vám v průběhu neúspěšných obchodů manažer na oko fiktivně vrací peníze na účet, s tím, že Vás podporuje a že už jste lepší než minulý měsíc apod. Pokud se mu podaří připravit Vás o větší finanční hotovost, najednou přestane komunikovat a už není tak aktivní jako dříve. Hodně případů dokonce knočí i tím, že manažer bez okolků napíše obchodníkovi, že není správný člen do jeho týmu a že s ním již obchodovat nebude. Ale co naplat, najednou zůstáváte u brokera, který Vám peníze zablokuje údajně z důvodu přijatých bonusů a  zároveň obchodník i velmi často ztrácí přehled o tom, co byl vlastně bonus či jeho reálný vklad.
Tyto body vycházejí z reálných případů, se kterými jsme byli doposud seznámeni. Jeden z posledních se týká údajného ziskového obchodníka s udávaným jménem, Kyle Snoxellm, který u hodně videí na youtube s tématikou binárních opcí a v diskuzích postuje svůj příspěvek s nabídkou na spoulpráci v ziskovém obchodování. Jeden z našich pozorných čtenářů tuto nabídku otestoval a dostalo se mu velmi podobných manipulačních odpovědí, jaké jsme byli zvyklí vídat u manažerů Banc de binary, TradeRush či Zoomtrader. Finální informace nám pak na solidnosti této nabídky nepřidala. Potencionální spolupráce by měla probíhat prostřednictvím obchodování  u poměrně nového 
brokera base2trade, který stejně jako Zoomtrader údajně sídlí na britské Anquille. Tento broker má  neprofesionálně vyhlížející stránky (vytvořené běžným editorem wordpress platformy) a nápadnou podobnost se Zoomtrader reklamou, kde se na hlavní stránce objevuje fiktivní obchodní konzole, kde si můžeme zadat PUT či CALL opci s danou částkou a po jejím spuštění nám do 5-ti sekund proběhne fiktivní vyhodnocení opce, samozřejmě vítězné a vyskočí nabídka na registraci. Na tohoto brokera jsou již na několika diskuzních fórech stížnosti se zadržováním peněz a s manipulací cen. Proto máme důvodné podezření, že by se mohlo jednat o nástupce brokera Zoomtrader.

Nové informace zjištěné 3.9.2014

Náš čtenář se pokusil přes Skype konfrontovat domnělého ziskového obchodníka Kyle Snoxellm. Na otázku proč doporučuje zrovna neregulovaného brokera, na kterého je velmi mnoho stížností (s ohledem na poměrně nedávné založení 2013) dostal vyhýbavou odpověď typu: „Jé tak to jsem netušil, doufám, že se nebudu muset bát o svoje vklady, ale mám ověřené, že moje strategie funguje právě s tímto brokerem“.

Našeho čtenáře zajímaly také skutečné výsledky přímo z obchodní platformy, které obchodník dosáhnul a jenž příslíbil, že bude čtenáři prezentovat. Celá situace se však začala velmi rychle vyvíjet jiným směrem v momentě, když náš čtenář uděřil na obchodníka, aby tímto dokázal že není Scammer. Obchodník napřed argumentoval tím, že mu někdo z jeho ekonomických poradců doporučil se čtenářem nespolupracovat a že má strach, že by mohl být jeho účet od našeho čtenáře napaden a proto nic ukazovat nebude. Obchodník také striktně trval na tom, že pokud čtenář nevloží alespoň 20 000 USD pro obchodování, nemá cenu se ani bavit o případném obchodování na zkoušku.

Celá další konverzace se poté již jen ubírala směrem k dalším výmluvám, proč nezačít spolupracovat. Obchodník si totiž během konverzace uvědomil, že náš čtenář není jen hloupá ovce, která se nechá nachytat, ale vše si důkladně ověřuje. Tímto v podstatě přestává být pro obchodníka zajímavý, neboť výhled na další spolupráci se značně komplikuje.
 
Proto vždy na závěr si zopakujme. Pokud chcete serózně začít obchodovat binární opce, vybírejte ověřeného a regulovaného brokera. Snažte se obchodovat nejlépe sami a případné rady manažera berte spíše jako informativní a vždy se řiďte pouze svým úsudkem. Nejlépe s notifikací pro provoz obchodních sdlužeb v ČR udělovanou od ČNB.

 
Regulace broker

Regulace broker

regulace brokerské společnosti v ČR, ČNB
Regulace FCA

Regulace FCA

ověření regulace brokera CySec a FCA
manipulace

manipulace

manipulace opce binární

Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one