foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

BROKER PODVODY


1.DÍL PODVODNÍ BROKEŘI


Binární opce nabízejí možnost efektivně zhodnotit své finance. Web CZTRADER.NOLIMIT je primárně určen k tomu, abychom společně s Vámi sdíleli informace z oblasti obchodování binárních opcí. Objevuje se nám ale stále více dotazů na různé blogy, kde se vyskytuje většinou popsána metoda jak rychle začít obchodovat binární opce pomocí strategie trendu. Na tom by nebylo samo osobě nic špatného, neboť obchodování s trendem patří k základní metodě pro rozpoznání příležitosti, kdy dobře investovat na základě dobré trendovosti trhu. Co je ovšem špatné na celé metodě propagace je ten fakt, že bychom měli poznat, kdy začít obchodovat s pouhého pohledu na obchodní graf, který nabízí broker.


Vzhledem k tomu, že se obchoduje velké množství peněz po celém světě, není možné předejít situacím, kdy trh mění svou cenu např. nahoru i po např. 10-ti minutovém klesání. Jedná se již o tolikrát zmiňovanou přirozenou volatilitu trhu. Jak můžeme tedy z takových grafů, kde nemáme k dispozici žádný technický ukazatel zjistit, k čemu se trh chystá v posledních např. 5-ti minutách? Nemůžeme! A proto velmi mnoho obchodníků, kteří „naletí“ na takovýto styl obchodování najednou zklamaně píší. Vsadila jsem na měnový pár, který měl klesající trend, ale v poslední minutě se cena náhle obrátila a já o celou investici přišla. Důvodů může být několik. Jmenujme např. nepoctivého brokera, který účelně manipuluje konec ceny před vypršením opce. Třešničkou na dortu ovšem jsou situace, kdy obchodníkovi, který tyto nástrahy zvládne a chce vyplatit vydělané peníze se najednou zablokuje účet a je mu oznámeno, že nedodržel podmínky brokera pro obchodování a podobné. Většinou takové blogy doporučují brokery, kteří nemají dobrý zvuk ani na internetu.


Jsou to EZBinaryTraders RoomOption Trader, VIPBinary, Golden Binary, Vault Options, Safe24OptionsSycamore Options, Banc 54, ZoomTrader, Ioption, TraderXP, Banc De Binary, Trader Easy, FavoritBet, OptionRally, IKKO Trader, TradeRush, Binary Markets, Panbet, Banc De Swiss, Dragon Option, OptionWorld, Trading247, AnyOption, One Two Trade. Odezvy na jednotlivé brokery lze zjistit i na internetu. Zadáme např. do vyhledávače binary options is it scam?Binary Options Black List apod.


českých blogů, které se snaží zajímavým a nevšedním způsobem propagovat tyto podvodné brokery jsou např. Adam Svoboda a binární opce, různé blogy o Barcelóně a vydělaných miliónech, Adam břízaAdam NovýJaroslav BalážMartin ErbenTomáš Stodola, Honza Kudělásek a v budoucnu se jistě budou objevovat další a další.


V poslední době nám chodí čím dál více odkazů od uživatelů na stránky Miroslava Kadlece. Reklama má i velmi silné zastoupení v oblasti rozesílání mailů, o tom, jak učitel či kamioňák zbohatnul snadno a rychle. Na tyto stránky existuje spousta různých odkazů, dejte si prosím pozor, jedná se o cíleně manipulativní reklamu, která si klade za cíl Vás přímět rychle a neuváženě obchodovat.


Další nově odhalená stránka na rychlé obchodování bez rozumu se jmenuje WINSTMETHODE aneb prozradím Vám tajemství, jak vydělat 220 000 Kč za měsíc je možné ji nálézt zde "http://winstmethode.org/cz/", V podstatě se jedná o klasický příběh, jak je možné díky jednoduché metodě zbohatnout za pár chvil na binárních opcích. Metoda obchodování je založena na rozpoznávání směru vývoje ceny na základě pozorování čárového grafu. Když jde trh nahoru investujeme nahoru CALL (UP) a naopak, když jde dolů investujeme PUT(DOWN). Je třeba znovu zopakovat, že takovýmto investováním "od oka" nejspíše proděláte veškeré vaše vklady.


Pokud by jste se setkali s nějakým problémem při obchodování, zejména manipulace cen či neochota brokera vyplácet peníze. Dejte nám vědět! 
podvod

podvod

seznam podvodných brokerů

Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one