foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

BROKER NRGBINARY

 


Pokud se rozhodujete pro výběr vhodného brokera na obchodování binárních opcí, je důležité, občas zabrousit i na stránky regulačního úřadu FCA a CySEC. Tyto úřady stejně jako před nedávnem ČNB s ohledem na brokera Zoomtrader, vydávají varovné zprávy na brokery binárních opcí, kteří se dopustili některého z podvodných jednání, které odporuje normativním vyhláškám od těchto úřadů, případně se daný broker neoprávněně zaštiťuje jejich regulací.


Jedním z posledních případů je vyhláška od CySEC vydaná s ohledem na brokera TraderXP. Tento broker binárních opcí se dopouštěl podvodného jednání na klientech a to rovněž prostřednictvím různých systémů založených na automatickém obchodování účtu obchodníka. Tyto zprávy vydávané regulačními úřady nejsou již ničím neobvyklým a naopak čím dál častěji zabrání velkému množství potencionálních klientů k předem jisté ztrátě svých peněz u podvodného brokera.


Další varovná zpráva, která je pro nás zajímavá, souvisí rovněž s brokerem na binární opce NRGbinary. Tento broker na svých stránkách udává falešné prohlášení, že je plně regulovaným brokerem od CySEC. Od tohoto vyjádření se CySEC v prohlášení distancuje a prohlašuje, že tato společnost nikdy nebyla a nebude regulována tímto úřadem.

Plné znění varování varování naleznete zde!

Broker NRGbinary patří pod investiční skupinu NRG Capital (CY), která má sídlo v srdci Kypru ve městě Nicosia. Stejně jako tomu bylo u brokera TraderXP. Zdá se tedy, že CySEC se snaží velmi dobře provádět „čistku“ na jeho území. Vznik takových podvodných společností na Kypru má samozřejmě svoje opodstatnění. Kypr nabízí velmi výhodné daňové sazby a navíc založení některé z tzv. „offshore“ společností nevyžaduje ani minimální kapitál. Navíc je zde i velmi zjednodušený administrativní proces založení společnosti bez nutnosti předkládat  žádost o  založení společnosti tzv. residence requirement. To ovšem nemění nic na tom, že CySEC vyžaduje získání licence od brokerů na binární opce, kteří chtějí legálně na Kypru nabízet své služby. Podobným způsobem funguje u nás ČNB, ve velké británii FCA a např. ve Francii French Financial Markets Authority (AMF) a ACP bank of France. Těmto orgánům podléhají regulovaní brokeři na binární opce.

Rovněž jsem od Vás dostali i informace na spolčené systémy s tímto brokerem. Jedná se o automatického robota, který bude za Vás obchodovat s názvem Crisis Killer.
Princip je pořád stejný, systém má za úkol co nejrychleji proinvestovat Váš vložený vklad u brokera a brokerovi se tak náramně vyplatí provozovat nebo podporovat automat, který nahradí živého managera, který musí pobírat plat. Je nutné si uvědomit, že základem ziskového obchodování je i uměni dobře zajistit své investice. Na trhu nastanou i situace, kdy se vstup do investice nemusí podařit, je tedy jen na nás, jak se dokážeme s tímto poprat. Můžeme opci odprodat případně zajistit vývoj investice další investicí, která nám zaručí zmírnění ztráty či celkový zisk z provedených investic. Nestačí tedy pouze dostávat "nějaké" signály typu EUR /USD put na 30 minut, je třeba dobře vývoj investice sledovat a v případě nutnosti investici podpořit/zajistit druhou investicí apod.


Pokud se tedy rozhodujete pro brokera binárních opcí, je vždy dobré nejenom vyzjišťovat informace o jeho regulaci, ale také se můžete poptat na zkušenosti obchodníků ve skupině CZTRADER, případně můžete zasílat dotazy na facebook, email:cztrader.nolimit@seznam.cz či chat. Vždy Vám ochotně pomůžeme. Dosavadní brokeři se kterými se v naší skupině nejvíce obchoduje jsou Winner Option, TopOption, ETX capital a Stockpair. Jedná se o plně regulované brokery, u kterých jsme ověřili všechny důležité atributy spolehlivého brokera, jako je vyplácení peněz, nevázaní bonusu na vklad apod.REKLAMA


Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one