foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

Využití swingu

Dotaz

Dotaz

využití celého rozsahu swingu

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za přínosný web, ale zpět k otázce. Zaujalo mě Vámi popisované swingové obchodování binární opce. Mám možná hloupý dotaz, ale přesto se zeptám. Lze využívat při obchodování binárních opcí celý rozsah swingu. Jedná se mi tedy o pokles i růst ceny? Bylo by možné toto demonstrovat na nějaké živé obchodní ukázce? Jde mi o investici na pokles ceny a zároveň i odraz ceny od vyznačené trendové linie, tedy vše na jednom swingu. Lze toto nějakým způsobem poznat, kdy dojde k odrazu? Děkuji Aleš.
Opět děkuji za podnětný dotaz. Většinou se obchodník při swingovém obchodování zaměřuje na trendovou pozici a tedy určení hlavního trendu. Pokud budeme tedy např. uvažovat rostoucí trend na trhu, případné korekce směrem dolů jsou poté využity jako významné investiční vstupy na trh při investicích na růst ceny. Proti trendové obchody v tomto případě mají význam, pokud jsme schopni určit resp. vyčíst z grafu výraznější cenové propady. Vždy mějme na paměti, že je nutné mít se čeho chytit, nalézt nějaké vodítko. Podobnost v chování ceny z minulosti, dlouhodobější respektování linky periody např. SMA 50, vytváření cenových stropů apod.
 
Pojďme se nyní podívat přímo na praktickou situaci, kterou jsem v rámci swingového pohybu zobchodoval u
brokera TopOption. Nemá cenu stále dokola pouze kreslit místa, kde byly utvořeny supporty po konečném vývoji ceny, toto zvládne i šikovný obchodník po konci investice. Je nutné umět rozlišit zajímavou situaci již během vývoje ceny, což si ukážeme přímo na videu. Celkový pohled na graf nám tak bude pouze doplňovat ilustračně průběh celé investice.
 
Investujeme, resp. hledáme investiční vstupy na podkladové aktivum měnový pár USD/CHF. Trh se přibližně od 12. hodiny (Londýnský čas u brokerů, odpovídá 14. hodině v meta traderu) dostává do růstové fáze a linka 50 SMA překračuje linku 200 SMA. Velmi dobře je tato situace viditelná na M1 grafu. Pokud si nastavíme graf na zobrazení více menších svíček v rastru, jsme schopni postihnout větší časový úsek. Na níže uvedeném obrázku jsou zaznačeny místa v grafu, které nás vedli k uvažování investice. Podobnost chování ceny v minulosti nám může pomoci nasměrovat budoucí investice resp. místo investování. Nehledáme nikdy přesný vrchol či přesnou svíčku, ale místo, kde by se cena neměla v uvažovanou dobu expirace vyskytovat resp. hladinu, pod kterou by měla v našem případě klesnout.
Investice put

Investice put

rozbor investice na korekční pokles

Podobně uvažujeme v případě využití celého rozsahu swingu. Pokud máme důvodnou úvahu, že cena po své korekci směrem dolů může opět pokračovat ve zvoleném trendu, např. pokles na supportní úroveň, respektování dělící linky sell_fibo_zone případně jiné zvolené SMA linky, kterou trh dlouhodobě respektuje. U TopOption jsem tedy zvolili opět cca investice s expirací 30 minut.

Investice call

Investice call

investice na odraz ceny ve směru hlavního trendu

REKLAMA


Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one