foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

Tester Strategie


Dobrý den, chtěla bych poděkovat za přínosné informace na celém webu cztrader. Mám jednu možná hloupou otázku, ale zatím jsem nepřišla, jak na to. Existuje nějaká možnost, jak testovat vybrané strategie na binární opce v Meta Traderu. Pokud ano, mohl by jste prosím více tuto problematiku rozepsat. Děkuji předem a hezký den Martina.

Dobrý den mám dotaz ohledně instalace indikátorů, kde najdu darvasovy linky, vůbec se mi nenačtou ani nezobrazí v grafu? Díky a držím palce Jarda.
Dobrý den, nemusíte se vůbec obávat, nejedná se o hloupý dotaz, ale naopak pro mnoho začínajících uživatelů velice přínosný. Problematiku testeru strategií jsme již rozebírali v deníku binárníka. Nicméně Vaše dotazy dokazují, že je dobré se na tuto problematiku ještě trochu více zaměřit.

Možnost testovat strategii na binární opce v Meta Traderu tzv. backtesting na historických obchodních datech samozřejmě realizovat lze. Používat k tomuto účelu můžeme hned několik šablon pro strategie. Jedním ze způsobů, jak efektivně testovat strategii je využití testeru od Denise Orlova. Tento si můžete do meta traderu nainstalovat nakopírováním do systémové složky Meta Traderu. Níže můžete stáhnout verzi meta traderu, který již tuto strategii obsahuje. K dispozici je rovněž pouze samostatný soubor pro ty z Vás, kteří si chtějí nainstalovat šablonu sami.


Samotný tester strategií je ukryt v hlavním menu, kdy po kliknutí na položku zobrazit, můžeme volitelně aktivovat/deaktivovat zvolené zásuvné moduly. Jednoduše zde aktivujeme i modul s názvem tester strategií. Zobrazí se nám jednoduché okno, kde můžeme nastavit základní parametry zvoleného trhu. Nastavíme si tedy zvolené podkladové aktivum, časové rozlišení grafu/rastru např. 15 minut = M15. Dále si definujeme datum resp., časové rozmezí dat, které chceme zobrazovat. Nastavit tak můžeme např. časové období od 15.1.2014 do 20.10.2014. Důležité je rovněž předchystání zvolené strategie, kterou chceme používat, tuto si jednoduše můžeme uložit do šablony, kterou po spuštění testeru jednoduše do grafu vložíme.

Správný postup je tedy následující. Nejprve spustíme tester strategií, poté až se nám cena rozběhne, můžeme upravovat rychlost jejího běhu posuvnou lištou, kterou máme na panelu strategií rovněž k dispozici. Zároveň je zde i tlačítko, které nám umožňuje průběch ceny zastavit a znovu rozeběhnout. Využijeme jej a zastavíme cenu. Nyní již stačí vložit nachystanou šablonu strategií do grafu a průběh ceny znovu spustit. Vidíme, že graf se přizpůsobil naší šabloně a můžeme tedy rovnou analyzovat naše možné investiční vstupy na trh. Celý postup si společně shrneme v následujícím videu. Instalaci indikátorů si rovněž ukážeme ve videu.
Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one