foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

Rollover expirace binární opce


Ahoj Martine, vím, že existuje možnost u brokerů prodloužení expirace binární opce. Existuje nějaký souhrn pravidel, kdy je dobré tuto funkci využít, případně mohl by jsi ukázat nějaký praktický příklad či své vlastní investice, pokud někdy tuto funkci využíváš. Většinou se vždy zdráhám tuto funkci použít, ale zjištuji, že u nemalého množství investic (cca 60-70%) bych prodloužením expirace zabránil zbytečné ztrátě investice. Asi jsem moc velký strašpytel :-). Předem díky moc, pokud můj dotaz nezapadne. Pavel.
Děkuji za dotaz, zrovna při dnešním obchodování jsem zažehnal jednu velkou potenciální ztrátu. U brokerů na binární opce máme k dispozici zajímavé možností na optimalizaci svých investic. V dnešním díle ze sekce binopedia si ukážeme, jak efektivně využít funkci rollover (prodloužení expirace opce) u brokera 24Winner.
Expirační časy

Expirační časy

expirační časy u brokera 24Winner

Rollover představuje možnost prodloužení expirace binární opce u právě otevřené pozice. Většinou máme k dispozici možnost prodloužit expiraci od 30 minut až do 2 hodin od původní zamýšlené expirace. Pokud tedy např. máme expirovat za 15 minut, můžeme prodloužit expiraci na 45 minut. Je třeba dávat pozor na možnost, kdy můžeme u opce tuto funkci využít. Většinou se jedná o posledních 5 až 10 minut před expirací opce. Tato doba je shodná s časem, který zbývá do možnosti otevírat pozice na zvolenou expiraci. Tento čas vidíme u zvolené expirace opce. U brokera 24Winner máme k dispozici 2 časy. První je čas, který zbývá do expirace (till expiration) a druhý je čas, který zbývá do možnosti investovat (to place a position). Druhý čas, nám slouží rovněž k orientaci, kolik času nám zbývá do možnosti využívat/využít funkci rollover.
.

Kdy je dobré tuto funkci využívat?

Především velmi užitečné se jeví využití funkce při swingovém obchodování. Pokud např. cena na trhu swinguje směrem nahoru a my se rozhodneme této situace využít, může se snadno stát, že nenastoupíme optimálně do investice a místo toho, aby cena rostla, dochází ještě k dalšímu poklesu, tzn., pokračuje nastalý korekční swingový obrat ceny směrem dolů. V této situaci máme dvě možnosti. Vyhodnotit pokles ceny na trhu za dlouhodobější obrat a v závislosti na aktuální ceně opce odprodat, případně zvolit zajišťovací proti investici, která může naší ztrátu minimalizovat či zvrátit. Druhý způsob je výše zmíněné prodloužení expirace binární opce. V tomto případě se nám prodlouží čas expirace a rovněž se nám navýší investice na opci. U 
24Winner je to 30% z investice, tedy např. při vkladu 100 USD se nám navýší investice na 130 USD. V tomto případě riskujeme potenciálně ztrátu o 30% většího obnosu a zároveň vyšší zhodnocení investice, pokud nám odhad vyjde.

I v tomto případě platí známé okřídlené pořekadlo: Risk je zisk. Je nutné ovšem tento risk podstoupit odůvodněně. Na následujícím videu ze živého obchodování s brokerem 
24Winner si ukážeme zajímavou situaci, kdy se nám podařilo zachránit více než 200 USD investic opodstatněným prodloužením expirační doby o 30 minut.Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one