foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

Platformy binární opce


Dobrý den, abych Vám pravdu řekl, mám v tom teď velký zmatek. Těšil jsem se na platformu TopOption, tak jak ji máte popsanou v recenzi zdePo registraci na stránkách TopOption jsem však zjistil, že došlo ke změně platformy. Můžete mi prosím shrnout, které nejdůležitější změny se udály a jestli se mám něčeho obávat. Nerad bych investoval své peníze do něčeho co neznám. Došlo k nějakému omezení či znevýhodnění klienta apod? Moc Vám děkuji za sekci binopedia a možnost zeptat se na cokoliv i když možná trochu hloupého.
Dobrý den, děkuji za dotazy a určitě se nemusíte bát zeptat i na dotazy ohledně brokerů. Od toho jsme tady, aby jsme si vzájemně pomáhali. Popravdě ani já nemám rád změny ze zaběhlých kolejí, ale celkově se celá platforma zrychlila a obchodování je z hlediska zadávání obchodů komfortnější. Pojďme si shrnout, jaké se udály změny.

Ještě donedávna bylo možné rozlišovat, zda obchodujeme např. na platformě
TopOption či 24Winner. Od minulého týdne došlo ke sjednocení všech platforem pod skupinou Safecap Investments, a tudíž zde nenajdeme kromě barevného rozlišení již žádných podstatných rozdílů. Pojďme se nyní podívat na to, jaké máme možnosti u obchodních platforem TopOption, 24Winner a OptionTime.

Schéma zústává velmi podobné. V první kolonce nalezneme klasické high/low opce. K dispozici máme přednastavené expirační časy. Většinou se jedná o expirace s dobou 30 minut. Dříve zde byla poměrně širší nabídka i expirací s časem 15 minut. Nyní máme u exponovaných k dispozici 15 minut expiraci bezprostředně v dané obchodní hodině a následují již jen možnosti expirace 30 minut a poté 1 hodina.

Klasické opce

Klasické opce

zrychlení platformy při aktualizaci ceny
Krátkodobé opce

Krátkodobé opce

rozšíření krátkodobých opcí na 60, 90 a 120 sekundové expirace

U TopOption jsme měli donedávna možnost nastavit si vlastní opci s ohledem na expiraci a zároveň i rozložení zisk vs. ztráta. Mohli jsme si tedy určit, jaké zhodnocení u opce dosáhneme, např. u EUR/USD je standardní zhodnocení 85%. Pomocí nástroje Option Builder bylo možné nastavit např. 65% zisk a 20% návrat při ztrátě. Nyní již vzhledem ke sjednocení platforem tato možnost není k dispozici.

Naopak se rozšiřují možnosti v oblasti nabízených druhů opcí. Nemáme zde již jen 60s opce, ale k dispozici je nyní i expirace pro 90s a 2 minuty. Máme tedy o něco širší portfolium krátkodobých opcí. Dále nám u TopOption přibývá možnost obchodovat touch/no touch opce stejně jako u 24Winner či OptionTime. Rovněž je zde předchozí rozšířený graf v sekci pro option doplněn o řadu užitečných nástrojů, které nám suplují software pro technickou analýzu grafu jako je např. Meta Trader.
Volba Pro

Volba Pro

možnost technické analýzy přímo v platformě TopOption
Odprodej opce

Odprodej opce

maximální odpordejová částka je při dobrém vývoji ceny zastropovaná

Další změna, která není na první pohled patrná je změna principiálního odprodeje opce. V původní platformě TopOption se návratová cena opce vypočítávala adaptivně podle vývoje ceny a mohli jsme tak při dobrém vývoji ceny odprodat opci ze ziskem ještě před její samotnou expirací. Nyní máme k dispozici fixní odprodej, který odpovídá cenové výši maximálního zhodnocení opce. Pokud tedy máme opci s potencionálním ziskem 80%, můžeme během vývoje ceny aktivní otevřenou pozici (opci) odprodat za max. 80% vstupní ceny. Tímto se v podstatě při dřívejším odprodeji opce i při dobrém vývoji ceny v našem směru, dostáváme při odprodeji vždy do ztráty (minimálně 15%, při maximálním zhodnocení 85%). Naopak, pokud je vývoj opce ztrátový i nadále dochází k adaptivnímu snižování odprodejové částky až na 0 USD.

Za výhodu sjednocení platforem lze označit stabilitu a rychlost platformy. Obchodnící u TopOption nezřídka hlásili problém se zasekáváním platformy či jejím zamrzáním převážně ve více exponovaných obchodních časech. Rovněž aktualizace ceny nebyla vždy plynulá. Nyní je nová platforma TopOption velmi svižná bez znatelnějšího zasekávání či prodlení v aktualizaci ceny.

K čemu je možné využít např. 2 stejné platformy najednou? Především u touch/no touch opcí se setkáme při investování s omezením investované sumy na 20 USD a také s omezeným počtem otevřených pozic na touch opce. Lze tedy při zajímavé situaci na trhu využít možnosti investovat na stejné touch/no touch opce i u dalších brokerů. Kombinovat tak můžeme např brokery ToOption a 24Winner a dostáváme tak možnost otevřít více podobných pozic na stejném měnové páru. Živé investice a předtavení nové platformy naleznete rovněž na videu níže.Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one