foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png
Ladder Opce

Ladder Opce

Dotaz ohledně žebříčkových (ladder) opcí

Ahoj, zaujali mě ladder hraniční opce. Je princip u těchto opcí odlišný od Touch Opcí či ne? Existuje nějaká zajímavá strategie, kterou lze na tento druh obchodování využít? Předem děkuji za odpověď. M.

Děkuji za zajímavý dotaz. Opět se mi shromáždilo více dotazů na toto téma, vezmeme to tedy popořádku a trochu komplexněji. Žebříčkové (ladder) opce patří mezi poměrně novou alternativu k hraničním opcím. Touch / No Touch opce máme k dispozici v omezené míře u např. brokerů TopOption či u 24Winner. Zde se ovšem orientujeme pouze podle aktuální hraniční ceny, která musí být v dané expirační době dosažena (Touch Opce) či naopak dosažena/překročena být nesmí (No Touch Opce).
Platformu žebříčkových opcí máme k dispozici u brokera OptionTrade. U žebříčkových opcí máme ovšem na výběr z více hraničních pásem. Pokud se zadíváme na obrázek níže, můžeme vidět např. cenový rozptyl u měnového páru USD/JPY. K dispozici máme celkem 5 hraničních pásem, které postihují rozptyl ceny od cca 120.000 do 120.230 při aktuální ceně 120.160. Máme tedy poměrně široký operační prostor pro investování na vývoj ceny. Se změnou expirační doby, dochází rovněž ke změně těchto nabízených hraničních pásem. Nabídka expiračních časů je poměrně široká a obvykle umožňuje investovat v intervalech 15 minut v dané investiční hodině. U každé nabízené hraniční ceny máme možnost volby above/below, rozhodujeme tak jestli se cena při expiraci bude nacházet nad danou cenovou hranicí či pod touto hranicí. U každé hraniční ceny je uvedena pro obě volby aktuální hodnota zisku v procentním vyjádření včetně celkového finančního zisku v případě úspěšné investice. Tato hodnota se adaptivně mění podle cenového vývoje na trhu. Můžeme tedy narazit jak na zisky v řádech jednotek procent, tak i na zisky převyšující hodnotu 100% a v krajních případech dosahujících několika stovek procent.
Ladder opce

Ladder opce

pltaforma optiontrade na ladder opce

Je vůbec možné vydělat např. více než 100% zhodnocení na jedné opci. Ano, odpověď naleznete zdokumentovanou ve videu níže. V tomto případě jsme využili swingující ceny na trhu. A našim cílem bylo právě využít krátkodobý pokles ceny na trhu, abychom získali co největší procentní zhodnocení na naší zvolené cenové hranici. To se nám podařilo a zároveň jsme dalšími investicemi pokryli možné riziko ztráty opcí, které přesahovali míru zhodnocení více než 100%. Zbylé investice byly voleny na konzervativnějších hraničních úrovních, které trh při své rostoucí tendenci již nějakou dobu ani při korekčním poklesu ceny nedosahoval. V součtu bychom tak v případě neúspěchu nepřišli o celou naši investici 50 USD či 50 EUR, ale pouze o minoritní částku v řádech jednotek dolarů či euro.

Důležitou funkci, kterou lze při otevřené pozici u ladder opce využít, je možnost odprodeje opceTuto je dobré využít v momentě nenadálého obratu ceny na trhu, pokud je naše cena ještě dostatečně vzdálená ve správném směru od naší zvolené hraniční ceny. V krajním případě lze odprodat ladder opci i v momentě mírné ztráty se zbytkovou hodnotou. Příklad vývoje odprodejových částek u měnového páru USD/JPY naleznete na druhém videu. Minimální investovaná částka na ladder opcí je 25 USD či 25 EUR. Maximální hodnota činí částku 500 EUR či 500 USD.

Efektivní strategie pro obchodování ladder opcí může vycházet z poznatků swingového obchodování, kdy cena stabilně roste a utváří korekční poklesové formace, které nedosahují předchozích korekčních minim. Podrobně je tato problematika rozebrána v deníku binárníka 40. díl. Právě investice na tomto korekčním poklesu, nám může zajistit velmi dobrou výchozí ziskovou částku při úspěšně expirované opci.

PLATFORMA OPTIONTRADE JE I V ČESKÉM JAZYCE ZDE

Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one