foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

Investice na konec dne

Investice na konec dne u Stockpair


investice celý den stockpair

Dobrý den, zaujala mě možnost investovat u brokera Stockpair na konec dne, tzv. investice „end of the day“. Na měnových párech je zde výborné zhodnocení 82%. Navíc mnohdy nemám čas ani přes den obchody sledovat či sedět u počítače a zadávat investice z důvodu většího pracovního vytížení a proto by tato možnost byla pro mě ideálním řešením. Mohl by jste mi prosím nastínit nějakou metodu, jak dobře analyzovat např. včerejší cenu a zvolit vhodnou investici např. v ranních hodinách na konec dne? Děkuji  Michal.
Dobrý den děkuji za zajímavý dotaz. Ve spojení s binárními opcemi a binárním obchodováním se většinou setkáváme s investicemi na kratší časové úseky v rámci jednotek až desítek minut. Při investování na celodenní vývoj resp. investice na konec dne ceny můžeme rovněž velmi dobře a dlouhodoběji profitovat. Navíc pokud provedeme/zvládneme dobře technickou analýzu ceny a nebudeme investovat ve dnech, kdy může na našem měnovém páru či jiném podkladovém aktivu vzniknout nejistá situace či prudký pohyb ceny jiným směrem, než by naznačovala provedená technická analýza.  Většinou se jedná o vyhlašování zpráv zaměřených obecně na faktory ovlivňující celkově ekonomiku dané země, tedy úrokové sazby, nezaměstnanost či důležité události jako je možnost válečného konfliktu apod.

U brokera
Stockpair máme k dispozici přímo při výběru investičních časů možnost „end of the day“, která nám automaticky uzavře naši otevřenou pozici na binární opci na konci investičního dne. Nejčastěji se tedy u brokera setkáme s koncovými časy v 22:00 či v 23:00, někdy i dříve např. DAX v 17:00 v pátečních dnech apod. Tímto ovšem možnosti nekončí. Na rozdíl od opcí s expirací do 60 minut, můžeme zde během otevřené investice opci odprodávat, případně si nastavit ochranné pojistné limity naší investic.

Jak to v praxi funguje?

Mám např. investici za 50 USD na růst ceny (CALL) u měnového páru USD/CHF, tuto investici zadám v 8:00 ráno našeho času. Zároveň si stanovím meze zisku a ztráty, tzn. pro ztrátu stanovím maximální mez 70% z investované částky. V nejhorším případě při nepříznivém vývoji ceny obdržím zpět na účet 15 USD (30%) z investovaných 50 USD. Zároveň vím, že jsem schopný akceptovat při dobrém vývoji ceny zisk 50% na své investici. Tedy celkově vrácená investice na můj účet bude v případě příznívého vývoje ceny během dne uzavřena se ziskem 25 USD. K tomuto uzavření samozřejmě dochází ihned po dosažení zvoleného limitu a ne až na konci dne. Vývoj ceny na trhu ovlivňuje cenu aktuální opce. Nepříznivý vývoj ceny poměrově snižuje hodnotu naši opce a naopak příznivý vývoj vývoj poměrově zvyšuje cenu naši opce.

Pokud máme možnost investici průběžně během dne sledovat, můžeme naše stanovené meze variabilně posouvat. Tímto můžeme zároveň i naši technickou analýzu zpřesňovat. Pokud např. uvidíme, že cena během dne pravidelně dosahuje jistého vrcholu, který by nemusel být na konci dne již dosažen a zasahuje do výsledku naší investice, můžeme např. při jeho opětném dosažení opci odprodat v zisku např. 20 USD, tedy na účet nám příjde celkem 70 USD (50 USD investice + 20 USD zisk). Další možnost, která se nám v tomto případě u brokera
Stockpair naskýtá, je investice na dvě stejné binární opce s rozdílným směrem. Tedy jedna v pozici PUT a druhá v pozici CALL. Na obou při volatilním trhu můžeme během dne vydělat. První investice call, může být odprodána při cenovém nárůstu na trhu během silné denní seance a další investice put může být vyexpirována až na konci dne při cenovém oslabování. Kombinací je více, ale ne vždy tato dvojitá investice bude fungovat. Je třeba důsledně analyzovat trh a pohyb ceny. Dlouhodobě klesající či rostoucí trhy nemusejí mít dostatečný pohyb v obou směrech.


Čím se řídit při analýze trhu pro denní investování?

Jeden z možných přístupů je sledování vývoje ceny v předchozích dnech např. na hodinovém H1 či H4 grafu se zanesenými pivotními úrovněmi v obchodním grafu. Můžeme tak analyzovat předpokládaný denní pohyb ceny v ramcí pivotních úrovní.  Důležité úrovně, kde se cena dlouhodobě zastavuje či se odráží k růstu nebo poklesu nám mohou posloužit k volbě investiční strategie.

Další možnost tkví ve využítí již probíraných PRICE ACTION technik. Velmi jednoduchý přístup si ukážeme na našich investicích, kde jsme využili trendových linií a pokračování následného trendu.
Investice 1

Investice 1

investice na konec dne - call, trendová linie
Investice 2

Investice 2

investice na konec dne - PUT, trendová linie
Investice 3

Investice 3

hlídání průrazu ve vyznačeném kanále


REKLAMA


Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one