foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

Hraniční opce

Hraniční opce KIKO a RANGE


hraniční opceDobrý den, zaujali mě binární opce, zjistil jsem při zkoušení různých typů binárních opcí, že mi nejvíce vyhovují hraniční opce. Existuje kromě touch opcí u TopOption i jiná alternativa. např. u Optiontrade jsou to ladder opce, tam se mi ovšem nelíbí fakt minimální investice 25 USD. Rovněž preferuji bez omezení na měnové páry respektive uvítal bych širší nabídku u TopOption jsou to pouze 3 měnové páry. Děkuji, čtenář, který Vám fandí Jarek.

Dobrý den, děkuji za Vás zajímavý dotaz, dovolil jsem si jej opět zveřejnit, aby informace byly dostupné pro více zájemců s podobným dotazem. Zaměřil bych se dnes na dvě varianty hraničních opcí a to u brokera Stockpair a u nového brokera BinaryTilt.

Stockpair KIKO opce

S dubnovou novinkou k nám přichází i broker na binární opce Stockpair  v podobě opce KIKO. Pod touto zkratkou knock in, knock out se nám představuje typ hraniční opce, tentokrát s poměrně jednoduchými a jasnými pravidly. Máme k dispozici dvě adaptivně přednastavované cenové hladiny horní a dolní. Naše investice spočívá v odhadnutí celkového momentu ceny a tedy spekulaci na dosažení jedné z těchto hladin. Pokud tedy např. zainvestujeme na spodní hladinu kiko opce (PUT), bude pro nás rozhodující, aby se cena dotkla /překonala vyznačenou dolní cenovou hladinu. Zároveň druhá z těchto hladin u kiko opce, v tomto případě horní, pro nás představuje knock out a tedy hladinu, při jejímž dosažení ztrácíme naši investici. Zhodnocení na tomto druhu opce je 82%, což patří k mírnému nadstandardu. Co je ovšem rozporuplné je to, že nejsme limitování žádným expiračním časem, což nám může při náhlém ustálení ceny prodloužit výsledek opce i na několik hodin. Investovat lze ve dvou rozsazích low span a high span, kdy je nám nabízen buď menší cenový rozsah hraniční opce či větší cenový rozsah hraniční opce. Ze zkušenosti doporučujeme volit spíše větší cenový rozsah hraniční opce, neboť malý cenový rozsah je schopen zmařit investici i během krátkého cenového "výboje" jinak správně směřující ceny. Zvláště pozor je nutné si dávat na situace, kdy trh sice nemá jasný trend, ale má vysokou volatilitu v rámci jisté cenové hranice, kdy dosahuje střídavě rostoucí klesající svíčky, které svými dlouhými knoty postihují hranice těl předchozích svíček.

Range opce BinaryTilt

U novozélandského brokera BinaryTilt máme k dispozici hraniční opce na principu odhadu cenového pásma, kde cena skončí. Pokud se rozhodneme investovat u hraniční opce směrem nahoru, spekulujeme na to, že se cena během svého vývoje za stanovenou dobu bude nacházet v horním pásmu, které je ohraničeno naší vstupní (strike) cenou a horní hranicí ceny např. o 150 bodů od aktuální strike ceny. Spekulujeme tedy např. na to, že se USD/JPY cena udrží v pásmu 120.180  až 120.320 pro expiraci  15 minut apod. Analogicky vše platí i pro investici dolů, kde máme určené dolní pásmo, které začíná od aktuální ceny po dolní vyznačenou hranici. Zhodnocení opce je 100%, čímž je odměněna naše námaha v odhadu. Během vývoje ceny nejsme penalizování za to, že cena překračuje dané hladiny hraniční opce. Rozhodující je, kde se cena nachází na konci/expiraci hraniční opce.

Investiční strategie hraniční opce initial balance

Pravidelný pohyb ceny mezi vyhlédnutými balančními linkami, případně pravidelné odrazy od těchto linek skýtají ideální možnost pro využití této techniky na obchodování KIKO opce. Využít můžeme např. situaci, kdy cena i vzhledem k historickému maximu či minimu dostupuje určitou balanční úroveň. Na základě tohoto rozhodnutí jsme schopni najít pásmo, kde by se cena neměla již více propadat či růst. Skvěle tak lze využít predikovaný cenový propad či velkou korekci.

Pivotní strategie

Swingový pohyb směrem nahoru či dolů skýtá neomezené možnosti ve správném násstupu do KIKO opce. Případně korekce ceny  dolů např. při investici CALL eliminujeme v co největší míře právě vyhledáváním zhuštěných formací pivotních linek z minulosti.

Gapový pohyb

Velké cenové pohyby na trhu lze využít v synchronizaci právě na hraniční opcí range, kdy cena po svém propadu vytvoří korekci směrem nahoru, ale již jen do úrovně pásma GAPU. Lze tedy spekulovat na pásmo udržení ceny právě např. pod vytvořeným GAPEM apod. 

Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one