foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

Dlouhodobé opce a divergence


Dobrý den, ve Vašich videích se většinou zaměřujete na krátkodobější binární opce v rozmezí několika desítek minut. Bylo by možné ukázat strategii, případně stanovit nějaká doporučení i pro investice na binární opce delší jak hodinu. Případně lze aplikovat některé poznatky na oba typy opcí, tedy krátkodobé i dlouhodobé? Mám již nějaké zkušenosti z Forexového obchodování a rád bych navázal v binárních opcích rovněž na dlouhodobější investování.
Dobrý den, děkuji za velmi zajímavý dotaz. Ano, většinou realizujeme v naší obchodní skupině investice na binární opce v rozmezí desítek minut až jedné hodiny. Využití tzv. „long term“ opcí samozřejmě není na závadu a z dlouhodobějšího hlediska se může jednat o velmi dobré konzervativní zhodnocení vlastních investic. V obou případech bych se zaměřil na sledování obchodního objemu na daném trhu a jeho divergenci s cenou.

Zajímavým námětem na tvorbu vlastní strategie pro krátkodobé i dlouhodobé binární opce může být hledání divergence nejen mezi cenou a MFI indexem, ale rovněž i mezi MFI indexem a RSI ukazatelem. Divergence mezi indikátorem RSI a indikátorem MFI, může tvořit zajímavý koncept strategie i pro pravidelné investování právě na „long term“ opce. V tomto okamžiku mluvíme o investicích např. na několik hodin či několik dní. Celý koncept je názorně vyobrazen na hodinovém grafu měnového páru USD/CAD. Ve vyznačených oblastech nás divergence mezi těmito indikátory upozorní s předstihem na významnou cenovou změnu na trhu. Je třeba se však rovněž dívat na samotné chování ceny. Jak je zřejmé z vyznačených oblastí, nedochází k predikované cenové změně hned vždy po dosažení divergence. Sledujeme tedy i následující chování svíčky po dosažené divergenci. Za silné momenty lze označit především formace vycházející z pravidel price action, které jsme rozebírali na
webináři zde a v minulých dílech seriálu Binopedia. Za všechny vyjmenujme pravidlo 50%, kdy následující svíčka vykoná pohyb v těle předchozí svíčky v duchu patternu engulfing.
USD/CAD

USD/CAD

divergence mezi RSI a MFI na hodinovém grafu USDCAD

V prvním videu se zaměříme na krátkodobější investice u brokera Stockpair a rovněž budeme kombinovat s brokerem Optiontrade. Hlavním sledovaným měnovým párem je již zmíněný USD/CAD. Zde jsme zaznamenali poměrně výrazný cenový růst, ovšem s divergenci mezi RSI a MFI na hodinovém grafu. Trh utvořil poměrně známou formaci, kdy cena prudce posilovala více než hodinu a poté došlo k zastavení tohoto strmého růstu s typickým utvořením dlouhého horního knotu na poslední rostoucí svíčce na nižším časovém rozlišení např. M5. Na doprovodném obrázku je vyznačena rovněž divergence ceny versus obchodní objem.

Divergence

Divergence

vyznačení investiční situace s divergencí

Jedna z možností, jak zajistit své investice, je prezentována na dalším následujícím videu. Původní očekávání cenového průrazu se při sledování ceny nedostavilo. Cena opakovaně klesá k pomyslnému lokálnímu dnu. Vysledovali jsme chování a investovali jsme na mezích tohoto cenového dna. Rozložili jsme tak naše investice do většího cenového spektra s tím, že mezní ceny jsme ohodnotili vyšší investovanou částkou. Výsledek si můžete prohlédnout na následujícím videu.


Možnost dlouhodobějšího investování na binární opce lze realizovat rovněž u brokera 24Winner i u brokera OptionTrade. U 24Winner nemáme přímo vyznačenou kolonku pro "long term" opce, ale lze zde využít přednastavené expirační časy u klasických opcí. Dostáváme se tak na investice cca s expirací 2 hodiny. V úvahu pro investiční vstupy  bereme zakreslenou trendovou lini a opět divergenci mezi RSI a MFI Indexem. Více na dalším videu.
Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one