foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

Cenové odrazy a průrazy

Cenové odrazy a průrazy

cenové průrazy


Dobrý den, velmi děkuji za všechny videa. Díky nim jsem se naučil základy pro binární opce. Mám jeden dotaz do pranice. Kdy je vlastně nejlepší investovat. Lze definovat nějaké situace ideální pro očekávaný odraz ceny či cenové průrazy. Jak poznám, že bude cena, pokud se odrazí, dále růst? Investuji na platformě 24 winner bylo by možné tuto využít pro demonstraci. Děkuji Milan

Dobrý den děkuji za dotaz, na toto téma mi přišlo více otázek, a proto přicházíme s novým dílem ze sekce binopedia, kde se budeme věnovat odrazům a průrazům cen. Na následujícím videu si ukážeme jak využít zajímavého odrazu. Našim supportem bude v tomto případě pivotní linie, ke které se sledovaný trh USD/CAD  postupným vývojem přes dopolední a odpolední čas dostal.

Proč by mohlo dojít k odrazu?

Cena na trhu poměrně dlouhou dobu cca 40 min dosahovala hraniční úrovně pivotní linie, kterou ovšem vždy v krátké době opustila. Tuto situaci můžeme názorně vidět na sérii svíček na grafu M5, které svými dlouhými spodními knoty naznačili sílu trhu růst. Vyznačením dvou zelených linek jsme si nakreslili klín (více ve videu), který by mohl být postupným vývojem ceny naplněn. Rovněž můžeme vidět na výřezu obrázku.

Kdy můžeme dávat další investice na růst?

Jedná se především o situace, kdy cenová pokles nedosáhne předchozího minima. Následující svíčka, která je rostoucí, utvoří pohyb, který dosáhne alespoň půlky těla předchozí klesající svíčky. Důležité je aby pohyb ceny probíhal nejlépe pouze v těle předchozí svíčky. Náznaky propadu cenu v podobě delších dolních knotů u rostoucí svíčky mohou naznačovat nestálost rostoucí ceny a blížící se útlum v růstu.

Další zajímavá situace nastane v momentě, kdy cena prorazí důležitou hraniční úroveň. V našem případě sell_fibo_zone. Pokud se nám vyskytují rostoucí svíčky s navazujícími těly, které protnou tuto úroveň, a cena pokračuje v naznačeném trendu, opět investujeme. Názorně můžeme rovněž vidět na videu.

Jak poznáme, že končí možnost většího růstu?

Situace je vyznačena v obrázku po naší poslední resp. druhé šestici investic.  Trh neutváří další maxima a cena se „zastropuje“. Nemá již cenu dodávat další investice, neboť v této fázi je velmi těžké odhadnout šířku cenového kanálu a jeho konec při expiraci.
Pivotní úroveň

Pivotní úroveň

Investice na cenové odrazy od pivotní úrovně


REKLAMAKontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one