foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

Adaptivní odprodej opce

Může ovlivnit adaptivní odprodej opce naši úspěšnost?

adaptivní odprodej opce
Dobrý den, kde je v současné době nejvýhodnější odprodej binární opce, pokud to lze takto srovnávat. U bývalé platformy TopOption bylo možno odprodat opci i se ziskem. Existuje teď ještě nějaká možnost, kde funguje adaptivní odprodej opce s možností odprodeje se ziskem při dobrém vývoji ceny i během naší investice. Dekuji rovněž za Vaši práci pro web. Lenka
Děkuji za podnětný dotaz. Mnozí obchodnící začínající s binárními opcemi nevyužívají ani zdaleka plný potenciál funkcí, které nám broker nabízí. Jedna z užitečných funkcí je odprodej opce. Pokud nám broker nabízí výhodný odprodej opce, lze tento nástroj aplikovat i při predikovaném špatném vývoji ceny na naší otevřené opci.

V současné době nabízí nejlepší odprodejové částky broker Optiontrade. Rozhodující je v tomto případě čas odprodeje a výše investované částky. Pokud např. investujeme na růst ceny a tedy otevřeme CALL opci, může se velmi snadno stát, že cena již od začátku nenabere ten správný směr a začne se naopak propadat hlouběji pod naši vstupní uzavírací strike cenu. V tomto případě se můžeme zachovat několika způsoby.


V prvním případě nezkušený obchodník začne zběsile zadávat další investice stejného či opačného směru a v podstatě ve finální fázi nemusí být ani jeho sled investic ziskový. Pokud např. otevře další 3 investice v momentě, kdy zrovna cena prudce klesla a jeho volba bude PUT, obvykle cena ve své korekci zvolní a ke konci expirace se může opět vracet i nad naše vstupní ceny u PUT investic. Nemusíme tak ze 4 investic získat ani korunu.
 
V druhém případě lze zvolit odprodej, který máme u Optiontrade přímo k dispozici u každé klasické binární opce. Odprodej opce u Optiontrade pracuje na variabilním principu. Pokud se dostáváme do ziskové ceny, nedostáváme ihned plnou investovanou částku. Na tuto se dostaneme až při cenovém rozdílu cca 20-30 jednotek v náš prospěch. Důležitější je ovšem varianta odprodeje v momentě, kdy se naše cena začne prudčeji dostávat opačným směrem než je naše otevřená pozice. V tomto případě dostáváme i při cca 50 jednotkách rozdílu ve špatném cenovém směru až 50% naší investice. Tato odprodejová hodnota platí při investici např. 30 Euro. Pokud investujeme minimální částku 10 Euro, dostáváme se na 2 Eura odprodejové částky. Odprodejové hodnoty se mohou na jednotlivých podkladových aktivech lišit, rozhodující je i doba investic. Odpolední odprodejové částky v hlavních seancích jsou výhodnější než v pozdních časech. Vše je možné vyzkoušet na bezplatném demu.

Jak to může ovlivnit naši úspěšnost?

 
Velmi jednoduše si můžeme spočítat, jaká nám stačí úspěšnost při odhadu směru ceny při čtyřech stejných investicích v hodnotě 30 Euro. Pokud budeme mít 2 úspěšné a 2 odprodané v momentě, kdy se aktuální cena začala lišit se vstupní cenou o 50 jednotek tedy cca 50% návratové částky putuje zpět na náš obchodní účet. Zisk z jedné opce je 80%. Počítejme tedy spolu.

2 x úspěšné investice, každá  za 30 EUR = zisk 80% z každé,  tedy  2 x 24 Eur = 48
2 x neúspěšné investice každá za 30 EUR odprodané za 50% vstupní investice = ztráta 2 x 15Eur = 30 Eur
Celková bilance = 18 Euro zisk.

Mame tady tedy 50% úspěšnost. Ovšem díky této výhodné odprodejové politice jsme schopni být v zisku i při 50% úspěšnosti a to nejen v malém zisku ale v solidním. Pokud to např. zobecníme na 10 investic po 30 Euro za den s 50% úspěšností, dostáváme se na zisk 90 Euro, což je při současném výhodném kurzu vůči české koruně téměr 2500 kč za den. Hlavní roli v tomto případě bude hrát schopnost odhadnout, kdy bude cena ztrátová a včasně odprodat.

Pokud se rozhodneme prodloužit expiraci opce během její životnosti, nemůžeme již poté využít odprodej. Odprodej lze tedy využít pouze v době platné první expirace a v dostatečném čase před expirací. Nejčastěji maximálně 5 až 10 minut před koncem opce. Vždy je třeba se orientovat podle zbývajícícho času uvedeného na aktuálním podkladovém aktivu se zvolenou expirací.

Proč je tento odprodej opce výhodný?

 
Pokud srovnáme možnosti u konkurenčních brokeru TopOption či 24Winner, platí zde poněkud jiná pravidla při odprodeji. V ziskové fázi vývoje opce se nám odprodej obvykle zastropuje na odprodejové částce rovné zhodnocení opce. Tedy můžeme získat zpět maximálně 80% z investované částky. V neziskové fázi nám hodnota odprodejové opce klesá již na výrazné minimum při cenovém rozdílu 20 bodů a více. Pod 40 body máme již odprodejovou částku rovnou nule.
Pokud Vás tato možnost odprodeje u brokera Optiontrade zaujala, neváhejte vyzkoušet na možném demo účtu zdarma. Nemusíte pro jeho otevření vkládat žádné prostředky a ani nemusíte ověřovat své dokumenty, pokud se nerozhodnete reálně obchodovat. Pokud budeme efektivně využívat dostupné nástroje u brokerů na binární opce jsme schopni výrazně v náš prospěch ovlivnit dlouhodobější ziskovost při obchodování binárních opcí. Další metoda jak využít odprodej opce je popsána zde.


Odprodej opce

Odprodej opce

možnost odprodeje opce při obchodování binární opce


REKLAMA NÍŽE NENÍ SOUČÁSTÍ OBSAHU WEBUKontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one