foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png
Možnost lépe řídit risk management u binární opce
Dobrý den, omlouvám se možná za trochu hloupý dotaz, nechci si však otevírat účet u všech recenzovaných brokerů a proto ase radějí ptám. Velmi mi při obchodování vyhovuje možnost odprodávat opci. Která platforma na binární opce je výhodná s ohledem na ztrátový odprodej opce? Martin B.
 
V rámci nové recenze brokera Vantage FX mohu doporučit právě tuto platformu na binární opce pro obchodníky, kteří hledají možnost efektivního řízení risk managmentu při obchodování binární opce. V současné době broker Vantage FX nabízí možnost odprodávat za velmi dobrou odprodejovou cenu i v poměrně (na binární opce) extrémních situacích. Tedy rozdíl vůči naší strike ceně se pohybuje o více než 50 bodů mimo náš směr investice.
Jaké můžeme očekávat odprodejové částky
U brokera Vantage FX získáváme hned dvojí výhodu. Můžeme odprodávat v zisku, zde jsou odprodejové částky spíše na průměrné hodnotě. V tomto ohledu je stále nejlepší volbou broker HighLow. Odlišná situace však nastává v momentě, kdy srovnáme odprodejové částky opce ve ztrátě. Několik příjkladů jsem pro Vás zachytil během svých investičních seancí.
 
Shrnutí risk management opce
Odprodej opce je stále více důležitým prvkem pro dlouhodobou ziskovost obchodníka. Ve službě Powerful Trader můžete přímo vidět, jakým způsobem ovlivňuje odprodej binární opce celkové výsledky obchodníka, který bilancuje již za 2 měsíce při provozu této služby. Odprodej binární opce tvoří nedílnou součást jeho strategie. Pokud dostáváme možnost i výhodného odprodeje opce při vysoce ztrátové investici, nevidím důvod proč toho nevyužít. Z tohoto pohledu je broker Vantage FX jasná volba.
Praktickou ukázku toho, jaké odprodejové částky jsou k dispozici si ukážeme na následujícím videu, kde na platformě Vantage FX budeme analyzovat několik investičních vstupů, které se nejeví na první pohled doboru volbou. Ještě jen pro doplnění. Pokud by jste spíše využiváli pro risk managment binární opce prodloužení expirace u binární opce, i tuto fukci lze u Brokera Vantage Fx využívat.
Typická situace pro odprodej
Jedna z typických situací, která „zavání“ odprodejem opce je pohyb ceny v blízkosti gapové úrovně. V tomto případě velmi záleží na zkušenosti obchodníka, zda je schopen vyhodnotit sílu nakupujících či prodávajících na trhu a tedy i variantu „prokousávání“ gapu na vyšší úroveń či dodržení gapové linie s následující korekcí či odrazem ceny směrem dolů.

Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one