foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png
binární opce CZ

binární opce CZ

připojte se k binárním opcím a vydělávejte vlastní šikovností

!!! VÍCE MOŽNOSTÍ, OBCHODOVÁNÍ ČESKY A DEMO ÚČET !!!


Jedná se o platformu notifikovanou od ČNB, regulovanou úřadem CySE a spolehlivě vyplácející. Otestovali jsme ji a jsme s ní velmi spokojeni. Navíc je možné si zde i otevřít DEMO účet a natrénovat si tak obchodní strategii. Vše je navíc kompletně v češtině.

TopOption - Jedná se o plně regulovaného brokera regulačními úřady Cysec a FCA. Broker poskytuje podporu českého jazyka. Samotná obchodní platforma je dostupná rovněž v českém jazyce. U brokera TopOption lze obchodovat jak klasické opce, tak i krátkodobé minutové opce. Omezená je zde i nabídka One Touch opcí. Zhodnocení u klasických opcí se u TopOption pohybuje v hodnotách od 75% do 85%, což jsou velmi dobré hodnoty. Minimální obchodní vklad je 100 USD, pro získové obchodování a pokrytí případných ztrát je dobré začít nejlépe s vyšším vkladem. Minimální investice, kterou lze realizovat na klasické opci je 10 USD. U minutových opcí se pak dostáváme na minimální hodnotu investice 5 USD.
Mezi zajímavé funkce obchodní platformy TopOption patří nástroj Option Builder, který nám umožňuje vytvářet vlastní opce. Můžeme tak vytvořit opci, která bude mít námi definovanou expirační dobu a také námi definovaný zisk. Definovaným ziskem je myšlená volba návratnosti opce. Lze vybírat z voleb pro menší zisk při úspěšné investici a zároveň k tomu poměrově procentní návrátnost části investice, pokud nám investice skončí jako ztrátová. Začínající obchodník tak může velmi dobře řídit svůj risk management.
Důležitou možností při obchodvání binární opce u TopOption je také možnost odprodat svoji opci. Tuto funkci máme k dispozici v sekci PRO OPTION, kde můžeme mimo jiné také podrobněji analyzovat obchodní graf a to možností měnit časové rozlišení osy u grafu. Při odprodeji opce je důležité v jaké ztrátě se aktuální cena vůči naši počáteční nachází. Při cenovém rozdílů do 10 pipů, můžeme dostat až 80% částky zpět, se zvyšujícím se rozdílem ceny jdoucí špatným směrem od naší investice návratnost za odprodej opce klesá. Pokud se rozhodneme odprodat opci v ziskové pozici, můžeme dostat návratovou částku vyšší než je naše počáteční investice. Velmi často lze této funkce využít při správně odhadnuté korekci trhu s náznakem budoucí změny směru ceny v náš neprospěch. Můžeme tak velmi efektivně zachránit naši investici.
Otevřené opce resp. naše investice se nám ukazují v platformě TopOption v dolní části  přímo pod obchodními grafy. Zde máme k dispozici na práve straně od otevřené investice tři tlačítka. První nám umožňuje zdvojnásobit investici s nově uzavřenou cenovou pozicí. Druhé tlačítko je schopné nám prodloužit dobu expirace a poslední tlačítko nám zobrazuje v nově otevřeném grafu průběh ceny u aktuálně otevřené investice. Vidíme tak přehledně v jaké části se zrovna nacházíme. Platformu naživo včetně reálných investic můžete vidět ve videu níže.
Broker TopOption (SafeCap Investments)  
Regulace Ano - CySec, FCA  
Vlastní platforma Ano  
Minimální vklad 100 USD, 100 EUR  
Minmální obchod 5 USD (krátkodobé opce), 10 USD (klasické opce)  
Maximální obchod 2000 USD  
Typy obchodovatelných opcí High/Low (Short Term, Long term), Minutové opce (60s), Akciové páry např. Google vs. Apple  
 
Zisk z investice od 70% do 85%  
Podkladová aktiva Forexové páry,  indexy, komodity, akcie  
Odprodej opce před expirací Ano,  pohyblivá návrátová částka  
Bonusy ke vkladu Ano, viz podmínky  
Mobilní platforma Ne  
Demo  lze přes podporu, podmíněno vkladem  
Vklad obchodního kapitálu Platební karta, bankovní převod, Skrill/MoneyBookers  
Výběry peněz z obchodního účtu Platební karta, bankovní převod, Skrill/MoneyBookers  
Výplaty peněz  od 50 USD  
Přehled aktiv

Přehled aktiv

přehled podkladových aktiv, které TopOption nabízí

Jak začít obchodovat krok za krokem? 

1. Přejděte na stránku TopOption v českém jazyce kliknutím níže a následně kliknětě na ZAČNĚTE OBCHODOVAT vyznačené na obrázku dole šipkou a zakroužkováním.TopOption jak?

TopOption jak?

jak začít s DEMO účtem na binární opce TopOption

2. Vyplňte základní údaje dle obrázku a klikněte na ULOŽIT A POKRAČOVAT.

Binární opce

Binární opce

Binární opce, binární obchodování

3. Ověříte svůj e-mail, na e-mail Vám bude zaslána kontrolní zpráva a provedete svůj vklad (např. pomocí internetové pěněženky SKRILL)U TopOption můžete začít dle libosti obchodovat bez rizika na demo účtu a čerpat znalosti z akademie pro obchodníky - články, videa, elektronické knihy o binárních opcích. Stejně jako všichni binární brokeři, i TopOption minimální vklad pro zprovoznění  demo účtu. Ten je zde $100. Díky této malé investici TopOption může věnovat svůj čas a zákaznickou podporu pouze těm klientům, kteří skutečně s binárními opcemi mají zájem obchodovat. Zákaznická podpora zde funguje na úrovni, e-maily můžete psát v češtině a není problém domluvit se na komunikaci s česky mluvícím zástupcem po telefonu. Pro českého obchodníka je dle našeho názoru TopOption nejlepší volbou.
Ověření identity klienta
Standardní procedurou pro zakládání každého nového obchodního účtu u brokera je ověření identity klienta. Zabrání se tak zneužití odcizených dokladů či platebních karet. Nikdo cizí se Vám tak nemůže např. na Vaše jméno registrovat do obchodního systému, aniž by jste cokoliv tušili. Nejinak je tomu i u TopOption, který  je ze zákona povinen dodržovat tyto bezpečnostní procedury. Broker binárních opcí má zákonnou povinnost ověřit i samotnou identitu klienta, nesnažte se tedy poskytovat falešné údaje či identitu, neboť Vám může být i založený účet zablokován s veškerou vloženou finanční hotovostí. Obvykle jsou vyžadovány dva dokumenty
 
  • Prvním dokumentem je identifikační dokument Vaší totožnosti. Může to být občanský průkaz, řidičský průkaz nebo třeba pas. Kopii tohoto dokumentu je nutné zaslat na support nebo přímo nahrát ve svém obchodním účtu. Kopii lze naskenovat či nafotit. 
  • Druhým dokumentem je faktura služby (inkaso, platba za telefonní služby apod.), která potvrdí adresu vašeho bydliště. Stačí ji vyfotit/naskenovat tak, aby bylo vidět, o jaký dokument se jedná, a aby zároveň byla vidět vaše adresa. Údaje, které považujete za citlivé např. pohyb peněz na Vašem výpisu z účtu lze začernit. Důležité je také ověřit vlastnictví Vašeho účtu, ze kterého budete provádět obchodní vklad a tudíž pokud budete platit např. platební kartou , je nutné zaslat kopii platební karty, kde začerníte trojčíslí na jedné straně a na druhé např. prostřední čísla karty. 

Jakmile budete mít obrázky těchto dvou dokumentů, pošlete je brokerovi dohodnutým způsobem, což může být email nebo nahrání přes webové stránky. Váš broker vám to řekne, co a jak od vás potřebuje.

Budeme velmi rádi pokud nám sami zašlete do našeho QUESTBOOKU zkušenosti a případně i dotazy ohledně představené nové obchodní platformy.


binary-options-news-cartoon-disneyoda-pown.jpg
flat,550x550,075,f.jpg
clanker

Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one