foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

PODÍVEJTE SE JAK INVESTUJEME!


Nová rubrika vznikla na základě Vašich četných žádostí o LIVE trading.  Budeme zde postupně zobrazovat záznamy našich obchodů z TopOption včetně příslušných grafů z Meta Traderu, podle kterých jsme se orientovali. Pro začátek budeme uvádět obchody pro začínající obchodníky s minimální investicí, abychom nevzbudily přílišné emoce u obchodníků, kteří začnou pod vidinou velkých zisků zbrkle investovat. Všechny obchody si můžete samozřejmě i Vy sami dohledat v historii trhu v Meta Traderu a sami analyzovat. Nezapomeňte, že v TopOption je obchodní čas o 2 hodiny nižší než náš aktuální středoevropský čas a zároveň v programu Meta Trader je čas o hodinu vyšší než náš aktuální středoevropský čas.


OBSAH:
1. DÍL
INVESTICE S DSS BRESSERT

2. DÍL REVERZE A PINBAR SVÍCE

3. DÍL INVESTICE DOUBLE V TOPOPTION

4. DÍL INVESTICE SUPPORTY A RESISTANCE

5. DÍL INVESTICE S VYUŽITÍM VIGO UKAZATELŮ


1.DÍL INVESTICE S DSS BRESSERT

Začneme s investicí na nejběžnější klasickou opci v TopOption s dobou expirace 30 minut. Jedná se o měnový pár USD/JPY. Naším cílem je právě utvořená reverze na hodinovém rozložení grafu. Opce bude expirovat v čase 18:00 (tedy 16:00 v TopOption a 19:00 v Meta Trader). Reverze je po celou sledovanou dobu cca 25 minut stabilní, předpokládáme tedy trvale zvyšující se pokles ceny na hodinové svíci. Investujeme na PUT (pokles ceny) v čase 15:45. Do konce opce zbývá 15 minut. Zároveň sledujeme po investici vývoj opce v Meta Traderu v intervalech 5 minut, které nám mohou ještě naznačit konečný vývoj ceny opce. 


vývoj opce

vývoj opce

Vývoj ceny opce v Meta Traderu
 

Po investici se cena opce vydává ještě mírně dole viz zelené pásmo na obrázku dole, ale co se nestane poté, cena průdce roste, viz červené pásmo na obrázku dole. Podívejte se na obrázek dole, kde sledujeme vývoj naši investice. Nezačínáme ovšem panikařit a dále svědomitě sledujeme rozložení svíček v Meta Traderu na 5 minutovém rozlišení. Vidíte, že první svíčka po investici byla v Meta Traderu výrazně rostoucí. Podívejte se však na barvů bodů indikátoru Robby DSS Bressert v 5-ti minutovém rozložení grafu. Stabilně červená již po několikáté svíčce v řadě. Cenový vzrůst v čase 18:14-18:50 (Meta Trader čas) se tedy nedá očekávat nad cenovou hodnotu, kdy opce začala klesat, tedy v čase 18:20 – 18:25 (Meta Trader čas). To se nám potvrzuje na následující svíčce, která vzniká po rostoucí svíci. Ta opět potvrzuje dlouhodobou tendenci trhu k poklesu ceny, jako nám indikovala reverze na hodinovém rozložení grafu.


investice

investice

Vývoj investice na opci v TopOption
vývoj opce 2

vývoj opce 2

Vývoj opce v TopOption cca 3 minuty do expirace
 

Cena opce se však postupným vývojem dostává svou hodnotou pod naši vstupní cenu a v čase cca 3 minuty do konce je již pod naši vstupní cenou. S blížící se expirací opce se cena ještě více propadá pod naši vstupní cenu. Po expiraci opce je jasné, že jsme provedli díky DSS Bressert indikátorům ziskovou investici. Behem sledování opce USD/JPY, nás velmi upoutal signál z DSS Bressert na měnovém páru EUR/USD. Jednalo se sice o minutovou opci, která již vyžaduje pro investici jistou dávku zkušeností (určitě se do ní nepouštějte bez předchozího tréninku). Ale proč si během sledování opce nevydělat nějakou tu kačku navíc. Opět jsme zvolili minimální investici 5 USD. Srovnejte s vývojem opce v Meta Traderu na minutovém rozlišení svíček viz obrázek dole. Konečné výsledky obou investic je možné souhrnně vidět na obrázku úpně dole.

vývoj opce 3

vývoj opce 3

zbývá 9 sekund do expirace opce, cena se propadá ještě více
minutová opce

minutová opce

investice ve správném momentě na trhu
výsledek

výsledek

výsledek jednotlivých investic
výdělek duben

výdělek duben

Výsledek investic za měsíc duben s využitím indikátorů DSS Bressert
 

Opět se  přiblížila půlka měsíce a přicházíme s naším hodnocením investic za použití indikátorů DSS Bressert. Jedná se o funkční strategii, která přinesla měsiční výdělek téměř 46 000 Kč. Výše můžete opět vidět převod vydělaných peněz na peněženku SKRILL.

Otevřít účet včetně demo účtu na TopOption je možné v českém jazyce zde.
 

2.DÍL REVERZE A PINBAR SVÍCE


Na Vaši žádost si dnes představíme využití svíce typu PINBAR a REVERZE při investování. Samozřejmostí je tedy využití i indikátorů DSS Bressert.  Dnes si ukážeme 6 investic, které jsme provedli během dnešního dne. Opce  expirují  ve stejnou dobu.  Jedná se ve všech případech o opce se životností 30 minut. V 5-ti případech byla naše investice úspěšná. V jednom případě jsme se rozhodli opci ještě před koncem expirace prodat a nepřijít tak o celou investovanou částku. Vše si nyní podrobně rozebereme.

Měnový pár USD/CHF a GBP/JPY

V prvním případě využijeme svíci typu PINBAR. V druhém případě využijeme reverze. Vývoj ceny během investice v TopOption můžete vidět na přiloženém obrázku. Komentáře jsou uvedeny přímo v grafech Meta Traderu. Celkové výsledky jsou poté zobrazeny na konci článku.
 
USD/CHF

USD/CHF

popis investice na měnový pár USD/CHF
GBP/JPY

GBP/JPY

popis investice na měnový pár GBP/JPY
vývoj investic

vývoj investic

Vývoj investic na měnové páry USD/CHF a GBP/JPY

Měnový pár EUR/GBP a USD/CAD

V prvním případě využijeme svíci typu PINBAR. V druhém případě využijeme reverze. Vývoj ceny během investice v 
TopOption můžete vidět na přiloženém obrázku. Komentáře jsou uvedeny přímo v grafech Meta Traderu. Celkové výsledky jsou poté zobrazeny na konci článku.

EUR/GBP

EUR/GBP

popis investice na měnový pár EUR/GBP
USD/CAD

USD/CAD

popis investice na měnový pár USD/CAD
vývoj investic

vývoj investic

vývoj investic v TopOption na měnové páry EUR/GBP a USD/CAD

Měnový pár EUR/CAD a EUR/USD

V prvním případě využijeme svíci typu PINBAR. V druhém případě jsme chtěli využít reverze, ale během investice došlo ke křížení modré a červené linky. Vzhledem k tomu, že ke křížení došlo hned na začátku intervalu lze předpokládat, že trh se zpomalí a může i růst. K žádnému výraznému poklesu tedy zřejmě nedojde. To se i potvrdilo, neboť došlo k růstu při expiraci opce. Využili jsme však možnosti prodání opce ještě před koncem expirace za 4,71 USD. Neztratili jsme tedy celou investici 10 USD, ale pouze 4,71 USD. Zbytek 5,79 USD se nám vrátil na účet. Opci můžeme prodat po přepnutí do PRO OPTION, kde se nám dole pod grafem zobrazí veškeré naše aktuální investice i s možností SELL pro pordej opce ještě před dobou expirace. Vývoj ceny během investice v 
TopOption můžete vidět na přiloženém obrázku. Komentáře jsou uvedeny přímo v grafech Meta Traderu. Celkové výsledky jsou poté zobrazeny na konci článku.

EUR/CAD

EUR/CAD

popis investice na měnový pár EUR/CAD
EUR/USD

EUR/USD

popis investice na měnový pár EUR/USD
vývoj investic

vývoj investic

vývoj investic na měnové páry EUR/CAD
Shrnutí

Shrnutí

závěrečný přehled všech investice v čase 16:00 - 16:30 (TopOption čas)
TopOption

TopOption

začněte obchodovat s TopOption

3. DÍL INVESTICE DOUBLE V TOPOPTION


V dnešním díle z nové rubriky CZTRADER INVEST představíme i nové video, které přímo zachycuje rozhodující úsek naší investice v TopOption. Zároveň uvidíte, jak je možné šikovným způsobem využít možnost násobení investice v TopOption funkce DOUBLE.

Naše investice začala ve sledované půlhodině 14:30-15:00 (čas TopOption) investicí na měnový pár EUR/USD v čase 14:35. Proč zrovna v tomto čase? Pokud si otevřete trh v Meta Traderu (čas 17:35), zjistíte, že na 30 minutovém rozlišení svíček, se utvořila reverze, která dosáhla vrcholu v hodnotě 95. Navíc modrá linka se začala od červené velmi prudce vzdalovat s otevřením následující svíčky. Lze tedy usuzovat, že trh bude výrazně klesat v budoucnu resp. v naší sledovasné půlhodině. Rozhodujícím momentem bylo tedy počkat na moment, kdy cena na trhu během vývoje svíčky ještě znova krátkodobě vzroste, abychom měli dostatečnou rezervu při naší investici PUT na opci. Velmi často se totiž stává, že cena ke konci vývoje svíčky opět krátkodobě vzroste a na svíčce se tak utvoří delší spodní knot. Čekat příliš dlouho na investici se tedy nemusí vyplatit, neboť pokles ceny již nemusí být ke konci vývoje opce tak výrazný. V čase 14:50 jsme využili možnost zdvojnásobení investice na právě běžící opci, neboť pokles ceny se začal strmě zvyšovat. Nová investice tedy začíná s cenou od aktuální ceny opce. Lze ji využít v případě, že cena na trhu se začně výrazně strmě propadat. Pokud srovnáte počáteční cenu opce v čase 14:35 i 14:50 s konečnou expirační cenou, je vidět v obou případech dostatečný rozdíl.

Další investice byla na měnový pár EUR/JPY. Opět se jednalo o využití reverze v horním pásmu. Modrá a červená linka se sice začali přibližovat, ale ke křížení došlo až po expiraci opce. Do budoucna je možné zapracovat i na momentech, kdy dojde ke křížení linek a vydělat tak na krátkodobě rostoucím trhu či klesajícím trhu, podle toho, kde ke křížení dojde. V případě dolní reverze je možné investovat po křížení na krátkodobý pokles opce a v případě horní reverze naopak na krátkodobý růst opce. Vždy je třeba ovšem pozorovat pečlivě vývoj ceny, křížení Vám nezaručí vždy opačnou svíčku, je to však známka zpomalení růstu či poklesu ceny na trhu.

 
investice

investice

výsledky investic v TopOption
investice v MT4

investice v MT4

pohled na trh v Meta Trader 4
 

4. DÍL INVESTICE SUPPORTY A RESISTANCE


V dnešním díle nové rubriky CZTRADER invest si prakticky ukážeme investici v TopOption na měnový pár EUR/AUD. Co je však důležité, u této investice využijeme znalosti o supportech a resistancích na trhu. Jedná se o velmi jednoduchou a funkční strategii založenou na vysledovaní cenového dna či naopak cenového vrcholu na trhu. Investujeme poté v momentě, kdy se trh začíná odrážet od cenového dna směrem nahoru (využití supportu) a nebo naopak využijeme moment, kdy se trh odráží od cenového vrcholu směrem dolů (využití resistance). Zní to velmi jednoduše, ale v praxi může nastat více ošemetných situací. V první řadě se velmi často stává, že náš odhadnutý (stanovený) např. support může být po naší investici CALL (trh v budoucnu poroste) dodatečně proražen a v podstatě cena ještě více začne klesat. V tomto momentě se z našeho supportu stává resistance, tzn. místo, od kterého se cena na trh znovu odrazila směrem dolů. V takovém případě je lepší po naší investici CALL investovat ještě jednou na PUT a posečkat chvíli jak se celá situce s cenou na trhu vyvine. Pokud i nadále bude trh výrazněji klesat prodáme naši předchozí investici CALL. Riskujeme tak sice ztrátu, ale určitě neztratíme celý vklad. Pokud tedy např. investujeme 10 USD na CALL s potenciálním ziskem 80% tzn. 8 USD navíc a trh se vydá po nějakém čase dolů, kdy investujeme novou částku 10 USD na PUT opět se ziskem 80%. Můžeme využít možnosti odprodeje první investice CALL např. za 5 USD (záleží vždy na čase kolik zbývá do konce doby expirace opce). Na účet se nám tak vrací 5 USD. Po skončení expirace opce tak vyděláme na PUT investici 8 USD. Jaká je tedy naše celková bilance? 5 USD ztráta a 8 USD zisk, jsme tedy sice „pouze“ 3 USD v zisku, ale eliminovali jsme úspěšně potencionálně neúspěšnou investici. I toto je způsob jak efektivně řídit riziko svých možných ztrát při investování s binárními opcemi. V druhém případě může nastat situace na trhu, kdy poslední sledovaná svíce i navzdory např. supportu a náznaku růstu ceny otevře a uzavře své tělo v rámci předchozí rostoucí svíčky. Vznikne tak klesající svíčka. I tato situace může zhatit naši investici. Nejedná se přitom o žádnou vyjímku na trhu, neboť většinou se nejdná o prudký náznak změny směru ceny na trhu, ale krátkodobou stagnaci ceny. V celkovém sledovaném období např. 4 hodiny tak cena na trhu postupně roste.
 

Nyní pojďme již k samotné reálné investici. Cena na trhu u sledovaného měnového páru EUR/AUD dosáhla pomyslné resistance. Vzhledem k tomu, že čas na trhu byl již kolem 18:00(našeho času), 16:30 (TopOption času) nelze očekávat cenový průraz na trhu, ale spíše stabilizaci ceny. Navíc pokud se zadíváme do historie vývoje ceny měnového páru, vidíme, že trh po sérii rostoucích svíček, má vždy tendenci mírně klesnout. Správnou dobu investice jsme odhadli v čase 16:11, kdy se cena ustálila na pomyslné svíčce typu DOJI, tzn. trh je nerozhodný, svíčka má velmi úzké tělo a knoty svíčky jsou přibližně stejně dlouhé na obou stranách. Po chvíli cena na trhu začala mírně růst, využili jsme tohoto stavu a investovali jsme double opět na PUT. Jak vidíte z přiloženého grafu i videa, trh se prakticky v půlce životnosti opce tedy cca 15 minut do konce expirace, vydává pod obě tyto počáteční ceny investic, do konce expirace cena na trhu nepřekoná s rezervou již tyto hranice

investice

investice

Investice v TopOption
Meta Trader

Meta Trader

pohled na trh v Meta Traderu

Na videu vidíte obě dvě popisované investice PUT, video stačí sledovat cca do 3 minuty, kdy je ukončena expirace opce a investice skončí v zisku. Nezapomeňte si přepnout video v nastavení do HD, jinak nebude drobný text čitelný.Proč jsme investovali ještě jednou PUT, když cena na trhu rostla?

V momentě, kdy jsme na trhu vysledovali resistanci a i přesto trh začal mírně stoupat, je možné si svou první investici tzv. pojistit. Velmi často se stává, že se snaží cenu v době expirace investoři uměle „vyšroubovat“ nahoru. Může se tak stát, že stabilně klesající cena na trhu začne opět růst. To vidíte i na přiložených grafech vývoje ceny od doby investice. V čase 16:22 dosáhla cena dna a opět se vydává nahoru. Šikovnou a včasnou investici se však můžeme pojistit, že nedojde k prolomení hranice ceny naší počáteční investice. I kdyby došlo k prolomení jedné z investic, snažili jsme se druhou investicí zachytit ještě větší vrchol ceny a tedy zmenšit pravděpodobnost, že by trh při svém zpětném růst prolomil i druhou hranici. Velmi často se stává během investic, že je prolomena nižší hranice ze dvou investic. V takovém případě však neztrácíme při vkladu 10 USD na obě investice celý vklad jedné investice tedy 10 USD, ale naopak ztrácíme pouze 2 USD. 100% ztrátu jsme tak redukovali na 20% ztrátu. Pokud šikovně vystihneme odraz ceny ode dna, můžeme přidat ještě třetí investici na CALL tedy růst ceny. Všechny 3 vaše investic při dobrém odhadu tak mohou skončit v zisku. Cena se totiž vyšplhá nahoru ode dna, ale neprolomí cenu, která byla na začátku prvních dvou investic.


Jaké jsou tedy možné scénáře při investici  2 x 10 USD na PUT a 10 USD na CALL?


Všechny 3 investice ziskové zisk 24 USD

Cena prolomí při svém zpětném růstu jednu z počátečních investic PUT – 1 ztráta, 2 zisky =zisk 6 USD

Cena po odrazu ode dna chvíli roste, ale poté se vydá ještě níže- 2 zisky, 1 ztráta = zisk 6 USD

Cena prudce vzroste a prolomí obě hranice PUT  (nejméně pravděpodobné)– 2 ztráty, 1 zisk = ztráta 12 USD

Máme tedy 4 scénáře a z toho 3 ziskové a 1 ztrátový. Pokud bychom ideálně uvažovali, že pravděpodobnost každého scénáře je stejná, přisoudíme každému scénáři 25%. Máme tedy 75% šanci na zisk a 25% šanci na ztrátu. V reálné situaci je nutné zahrnout do úvah i momentální rozpoložení ceny na trhu, chování svíček v minulosti, výskyt PINBAR svíce atd. Pravděpodobnost na Váš úspěch při správném výběru trhu tak může narůst i přes hodnotu 80%. Pokud investujete pouze jednou 10 USD např. na PUT máte pouze 2 scénáře: cena bude klesat pod počáteční cenovou hranici investice a nebo ji prorazí a vzroste nad ní. To máme v ideálním případě 50% šanci na zisk a 50% šanci na ztrátu. Je tedy zřejmé, že pokud budeme uvažovat, alespoň trochu systematicky při investicích, jsme schopni si „pomyslnou štěstěnu“ naklonit na svoji stranu. Nemusíme tak donekonečna pilovat a trénovat strategie s 90% a větší úspěšností, které neexistují a nikdy existovat nebudou. Raději se systematickým investováním pusťte konečně do opravdového zhodnocování vašich financí.


5. DÍL INVESTICE S VYUŽITÍM VIGO UKAZATELŮ
V dnešním díle si společně analyzujeme investiční situace, u kterých měl rozhodující vliv i stav ukazatelů využívaných při strategii VIGO. Jedná se o nově představenou strategii, která nám pomáhá lépe určit správný čas pro naškočení do trendu na trhu. Ukázky investic pocházejí z pátku 4.7.2014, což není úplně nejideálněší trh z celého týdne, ale je dobré ukázat, že úspěšně investovat lze v každém dni v týdnu i v období menší volatility na trhu.

Pokud bychom čekali na trhu na úplně ideální situace, kdy se nám v podstatě sejdou všechny naše indikátory, provedeme 2 až 3 investice za den. To může být pro konzervativního obchodníka dostačující. Pokud však budeme v chování ceny hledat zajímavé situace, můžeme úspěšně investovat i na méně volatilním trhu a počet našich investic za den tak výrazně naroste se zachováním velmi dobré úspěšnosti. Přehled investic realizované s brokerem TopOption můžete vidět níže.

 
Souhrn

Souhrn

souhrn investicí, které budeme analyzovat

USD/CAD

Situace na M15:
Na 15-ti minutovém rozlišení svíček vidíme velmi silný signál, který nám přímo ukazuje chování ceny a to dvojitý odraz ode dna (supportu).  Jedná se o jeden ze základních obchodních signálů, který je velmi účinný. Zároveň se nám objevuje signál od Bunny Girl indikátorů a to křížení linek wMA5 a wMA20. Konzervativnější obchodník by počkal ještě do úplného proražení resistence. Heiken-Ashi vytváří opět rostoucí svíčku bez spodního knotu. Pokud se podíváme do nedávné historie trhu, vidíme, že cena na trhu se cca 3 hodiny držela pod linkou wMA100. Cena na tomto trhu od začátku dne poměrně rychle vystoupala nad wMA100, kde se většinu dne držela. Očekáváme tedy, že na konci dne, by se mohla opět vydat zpět nad tuto hranici. Ve správnosti naší investice nás také utvrzuje Spearman indikátor, který se poměrně strmě odráží od nulové linky. Robby DSS Bressert ukazuje stabilní reverzi.

Situace na M5:
Na M5 situace nemusí na první pohled vypadat nijak zajímavě. Důležité faktory, které nám pomohou potvrdit investici společně s grafem M15 jsou: chování RSI indikátoru, který se po proražení ceny skrz linkami wMA20 a wMA100 drží stabilně nad hodnotou 50. Oba indikátory ze strategie VIGO, Spearman a Center of Gravity se v momentě investice nechystají strmě klesat a navíc se drží blízko u sebe a proto je pro nás určující směr Spearman indikátoru. Heiken-Ashi rovněž upozorňuje na začátek mírného růstu.


USD/CAD

USD/CAD

průběh ceny na M15 a M5 rozlišení v Meta Traderu

EUR/GBP

Situace na M15:
Na 15-ti minutovém rozlišení svíček vidíme velmi silný signál, který nám přímo ukazuje chování ceny. Cena prorazila shora linku wMA100 od této linky se poté dvakrát odrazila. Respektive druhý odraz využíváme pro svoji investici. Opět využíváme i signály od Bunny Girl, tedy odraz wMA5 od wMA100. Robby DSS Bressert ukazuje reverzi. Spearman není schopný výrazněji překročit nulovou linku. Podobné chování vykazuje i RSI indikátor s úrovní 50.

Situace na M5:
Zde se nám celá situace jen krásně potvrzuje. Cena na trhu sice prorazila linku wMA100, ale podívejme se na indikátory Spearman a Center of Gravity. Spearman v podstatě drží linii a není již moc prostoru k tomu, aby dále rostl. Trh je v silně překoupeném pásmu. Trh se nám s největší pravděpodobností odrazí od právě vytvořené resistence. Robby DSS Bressert signalizuje rovněž prudší pokles trhu.


EUR/GBP

EUR/GBP

průběh ceny na M15 a M5 rozlišení v Meta Traderu

EUR/NZD

Ukázková investice v souladu se strategií VIGO. Samozřejmě na více trendujícím  trhu bychom měli větší jistotu a cena by mohla povyrůst ještě výše. To ovšem nemění nic na tom, že indikátory skvěle zafungovaly. Do expirace opce nám zbývá cca 40 minut, je tedy dobré využít i časové rozložení M30. Na menších rozlišeních M5 a M15 situace nevypadá nijak zajímavě, trh se v podstatě blíží do maxima a brzo bude cena klesat.

Situace na M30:
Na tomto rozlišení však vidíme ukázkovou situaci pro strategii VIGO, oba dva indikátory Spearman i Center of Gravity se prudce zvedají a zároveň Robby DSS Bressert v době investice stále neatakoval hranici úrovně 70 a máme tak šanci, že trh ještě nějakou dobu poroste. Investujeme v momentě kdy cena prorazí wMA100 a resistenci. Na následující svíčce po investici nám indikátor MA Crossover oznámil nastavené křížení wMA100 a wMA5. Jedná se o typickou situaci na méně volatilních trzích, kdy obvykle cenová úroveň prorazí na nějakou dobu wMA100, ale cena se pak postupně opět vydává pod linku wMA100. Můžeme se tedy při investicích na tyto situace zaměřit a vyhledávat tak vhodné vstupy na trh.


EUR/NZD

EUR/NZD

průběh ceny na M30 rozlišení v Meta Traderu

GBP/JPY

Situace na M1
V tomto případě investice zbývá již do expirace opce jen několik minut (cca 15 minut). Není tedy od věci otevřít si i minutový graf. Zde se nám při celkem delším cenovém růstu utvořila resistence. Heiken-Ashi vzápětí vytváří symetrickou klesající svíčku. Spearman dosáhnul svého maxima a vydává se dolů. Robby DSS Bressert splňuje rovněž podmínky a nachází se v pásmu 30 až 70.

Situace na M5
Vzhledem k tomu, že v době sledování trhu by měla být více aktivní Londýnská burza, dá se očekávat růst a posilování libry (GBB). Trh se tedy nadechuje k růstu. Obvyklým znakem pro růst, jak již víme, je utvoření formace dvojité dno. Pro takto krátkou investici je tedy ideální využít přesně čas, kdy se bude druhé dno tvořit. Takové chování trhu lze spatřit i na samotném indikátoru Spearman, který se na chvíli dostává z přeprodaného pásma a opět se do něj vrací a utváří tak stejně jako cena dvojité dno.

Samozřejmě celkově se tato formace dá také využít pro investici na CALL vzápětí a to v momentě, kdy cena na M5 prorazí distanci a zároveň se nám vše potvrdí od indikátorů Bunny Girl, jak můžeme vidět v následujícím vývoji ceny.


GBP/JPY

GBP/JPY

průběh ceny na M1 a M5 rozlišení v Meta TraderuKontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one