foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

PLATFORMA TOPOPTION
 • Potřebuji nějaký software, abych mohl na TopOption obchodovat?
Při obchodování s TopOption si nebudete muset stahovat žádný software. Webová a mobilní platforma je přístupná přímo z vašeho internetového prohlížeče a nastavení je proto rychlé a pohodlné. Stačí se registrovat, vložit prostředky a můžete začít obchodovat!
 
 • Je TopOption vhodný i pro nezkušené obchodníky?
Ano. Platforma TopOption je koncipována tak, aby splňovala potřeby každého obchodníka, nováčka i zkušeného, a je intuitivní a uživatelsky přívětivá. Cílem je, aby noví obchodníci mohli příjemně a snadno používat množství produktů a funkcí, které nabízí.

Akademie TopOption poskytuje bohaté zdroje informací navržené zvláště pro začátečníky, včetně úvodních webových seminářů, videoprůvodců, elektronických knih a individuálních výukových lekcí. Další informace získáte rovněž u vícejazyčného týmu podpory s odbornými znalostmi v obchodování, který je vám k dispozici 24 hodin pět dní v týdnu.
 
 • ​Co je to CySEC?
Kyperská komise pro cenné papíry a burzu (CySEC) reguluje kyperské investiční firmy a zajišťuje, aby dodržovaly právní předpisy týkající se finančních služeb platné pro Kypr a Evropskou Unii. Dohlíží na finanční trhy na Kypru a kontroluje kyperskou burzu a operace na ní prováděné. CySEC uděluje investičním firmám licence, dohlíží na dodržování právních předpisů a provádí pravidelné kontroly brokerů a brokerských firem s cílem zajistit, aby se řídili regulačními pokyny. Další informace naleznete na stránkách CySEC
 
 • ​Proč je pro mne důležité udělování licencí a regulace?
Uplatňování licencí a regulace má zásadní význam pro bezpečnost vašich prostředků. Předpisy jsou důsledně vymáhány a jsou koncipovány tak, aby vaše zájmy byly spolehlivě chráněny. Server TopOption vlastní a provozuje společnost SafeCap Investments Limited s licencí kyperské komise pro cenné papíry a burzu "Cyprus Securities and Exchange Commission" (CySEC), pod jejíž regulaci spadá. Znamená to, že účet každého obchodníka je kryt pojištěním až do výše 20 000 EUR, že jsou splněna přísná bezpečnostní pravidla a že peněžní prostředky klientů jsou vedeny odděleně od prostředků společnosti a denně sledovány. CySEC rovněž dostává od společnosti pravidelné výkazy, kterými se ověřuje dodržování licenčních zákonů a finanční stabilita společnosti. 
 
 • Co jsou binární opce?
Binární opce jsou aktiva, která jsou obchodována za předem nastavené ceny. Částka, o kterou hodnota aktiva vzroste nebo poklesne, není pro výnos důležitá. Rozhodující je pouze směr. Když obchodujete s binárními opcemi, jednoduše si zvolíte, zda má daný nástroj v daném časovém rámci má tendenci růst nebo klesat.
 
 • ​S jakými druhy aktiv mohu na TopOption obchodovat?
TopOption nabízí až 180 různých typů obchodovatelných aktiv. Patří mezi ně měny, komodity, akcie nebo indexy. Úplný výčet aktiv, která jsou na TopOption k dispozici, naleznete na stránce Index aktiv.

TRANSAKCE (PŘEVODY PENĚZ)
 • Jak mohu na účet peníze vložit?
Vložení prostředků na TopOption je rychlé a jednoduché.
 
Krok 1: Přihlaste se a v nabídce Můj účet klikněte na možnost Vložit prostředky.
 
Krok 2: Zvolte způsob platby a vyplňte příslušné údaje týkající se platební karty, bankovního převodu nebo elektronické peněženky. 
 
Krok 3: Klikněte na VKLAD a začněte obchodovat!
 
* U bankovního převodu nebo elektronické peněženky může trvat 2 hodiny až 2 pracovní dny, než bude převod schválen.
 
** TopOption vám nabízí množství různých způsobů, jak prostředky na účet vkládat. Patří mezi ně kreditní nebo debetní karty, bankovní převod, e-Wallet (elektronická peněženka) a další. Možnosti provedení vkladu dostupné v jednotlivých zemích naleznete na stránce věnované způsobům platby
 
Máte-li jakékoli další dotazy nebo potřebujete-li pomoc, klikněte sem
 
 • Jak mohu peníze z účtu vybrat?
Na serveru TopOption své prostředky můžete vybírat rychle a bez problémů.
 
Chcete-li peníze vybrat, stačí se přihlásit. V nabídce Můj účet pak klikněte na možnost Vybrat prostředky a vyplňte částku, kterou chcete vybrat. Mějte prosím na paměti, že po schválení požadavku výběru může za výjimečných okolností trvat až 7 pracovních dnů, než prostředky obdržíte. Prostředky budou zaslány na bankovní účet, z něhož byly původně staženy.
 
Máte-li společný účet, bude k výběrům z vašeho společného účtu potřeba formulář žádosti o výběr, který musí být vyplněn všemi oprávněnými držiteli účtu a který je nám třeba zaslat.
 
Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete-li pomoc, klikněte sem 
 
 • Jaký je minimální potřebný vklad k otevření účtu?
Minimální počáteční vklad, který musíte mít na účtu, abyste mohli začít obchodovat na internetu s TopOption, je 100 US$. 
 
 • Účtuje TopOption nějaké poplatky za vklad a výběr?
TopOption neúčtuje žádné provize ani odměnu spojenou s obchodem.
 
 • Jak je to s bonusem a možností výběru peněz po jeho přičtení?
 

Safecap nabízí svým současným i budoucím klientům celou řadu atraktivních odměn, včetně finančních bonusů a jednorázových obchodních úvěrů. Nabídka těchto bonusů obvykle platí po omezenou dobu a podmínky spojené s přidělením jakéhokoli bonusu podléhají změnám. Dostanete příležitost akceptovat nebo odmítnout jakoukoli nabízenou odměnu.

 

1. Váš finanční bonus se přičte k zůstatku vašeho účtu a můžete jej využít pro umístění obchodů na platformě

 

2. Omezení spojená s výběrem:

 

2.1 Částku bonusu nelze vybrat, dokud nebude splněný požadavek na minimální objem obchodů odpovídající 40násobku částky vašeho bonusu. Pokud jste například dostali bonus ve výši 500 $, musíte vygenerovat celkový objem 20 000 $, abyste získali právo na výběr svého bonusu.

 

2.2 Pokud přijmete bonus, nebudete mít také možnost vybrat jakékoliv zisky, které byly generovány po datu získání bonusu, dokud nesplníte minimální objem obchodů odpovídající pětinásobku hodnoty bonusu. Pokud jste například získali bonus ve výši 500 $, musíte dosáhnout celkového platného objemu 2 500 $, abyste splnili kritéria pro výběr jakýchkoli zisků na svém účtu.

 

2.3 Umístěné obchody, které jsou vyšší než 50 % vašeho předchozího zůstatku na běžném účtu, se nebudou započítávat do požadovaného (5násobku) minima obchodního obratu. Pokud jste například získali bonus, váš zůstatek na účtu je 900 $ a umístili jste obchody v hodnotě 500 $, těchto 500 $ se nebude počítat jako platný objem.

 

3. Nekorektní nebo zneužívající obchodování, které není v souladu s podmínkami a pravidly TopOption.com, bude mít za následek zrušení bonusu a případně též zmražení vašeho účtu.


OBCHODOVÁNÍ - POJMY
 • Co je graf trendu?

TopOption nabízí obchodníkům příležitost prohlédnout si nedávnou historii podkladového aktiva, s nímž chtějí obchodovat. Tato pokročilá funkce investorům nabízí záznam a analýzu pohybů aktiva za minuty, hodiny a dny předchozího týdne, což jim napomáhá v informovaných rozhodnutích ohledně aktuálních trendů. 

Další informace o široké škále inovativních produktů TopOption a o jednotlivých funkcích naleznete na stránce věnované našim produktům.
 

 • Co je potvrzení obchodu?
Potvrzení obchodu je výlučná charakteristika nabízená serverem TopOption, která obchodníkovi poskytuje možnost, aby si záměr rozmyslel, s třísekundovým zmrazením ceny. Investorovi se před provedením změny zobrazí požadavek na potvrzení , který je zapotřebí odsouhlasit nebo obchod zrušit.
 
 • Co je prodej opce?
Prodej opce je unikátní funkce nabízená serverem TopOption. Týká se minimalizace rizika a dává obchodníkovi možnost, aby se uprostřed obchodu vykoupil. Prodej opce je možný u všech hlavních aktiv, a to až do jedné hodiny před expirací.
 
 • Jaký je rozdíl mezi binární a akciovou opcí?
Binární opce vám zaručuje předem nastavenou fixní míru návratnosti vaší investice, ať už hodnota aktiva v době exspirace bude jakákoli. Na druhou stranu akciové opce lze prodat před exspirací. Výnosy jsou ovšem velmi nepředvídatelné a vaše odměna a rizika nejsou u obchodu předem známé.
 
 • V jakou dobu mohu na TopOption obchodovat?
Na serveru TopOption mají obchodníci ke svým účtům přístup nepřetržitě, nicméně obchodní aktivita závisí na obchodních hodinách dotyčného aktiva. Další podrobnosti k obchodním hodinám všech 180 aktiv nabízených na TopOption naleznete na stránce Index aktiv.
 
 • Co je rollover?
Funkce rolloveru na serveru TopOption investorovi umožňuje, aby si prodloužil dobu exspirace. Když obchodník zvýší počáteční investici o 30 %, může si prodloužit dobu exspirace a zvýšit své naděje na úspěch. Nástroj Rollover se nemůže používat pro budoucí pozice. Další informace o široké škále inovativních produktů TopOption a o jednotlivých funkcích naleznete na stránce věnované našim produktům.
 • Co je to zdvojnásobení?
Když si obchodník věří ve svých odhadech tržního směru, může pomocí unikátní funkce serveru TopOption maximalizovat svůj potenciál výdělku tím, že investici v průběhu obchodu zdvojnásobí. Další informace o široké škále inovativních produktů TopOption a o jednotlivých funkcích naleznete na stránce věnované našim produktům.
 

Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one