foto.PNG
button.png
button (1).png
button (27).png
button (22).png
button (18).png
button (19).png
button (17).png
button (16).png
button (15).png
button (14).png
button (8).png
button (7).png
button (6).png
button (9).png
button (3).png
button (2).png


Binární Praktikum

NOVÉ DÍLY
18.10.2015

 

doc2.png
skrillx.png

Podvody a zkreslené informace o binárních opcích!Vzhledem k neustále se množícím dotazům na podvodné brokery, binární opce podvody a také množícími se informacemi od podvedených obchodníků, jsme se rozhodli aktuálizovat tuto rubriku a budeme zde stejným principem zveřejňovat v jednotlivých dílech neblahé zkušenosti (případně výstrahy) přímo od Vás s nepoctivými brokery či investičními společnostmi. Neustále doplňujeme seznam brokerů, se kterými se rozhodně nevyplatí začínat obchodovat!

Rubrika binární opce podvody především poukazuje na nekalé způsoby brokerů na binární opce, které mouhou vyústit podvody na obchodnících binárních opcí. Jsou to především
rady manažerů binární opce a nesmyslný mentoring, který má za úkol jediné, vynulovat náš obchodní účet. V krajním případě podvodný broker na binární opce manipuluje cenu, případně nasazuje na opce nesmyslné spready. Za binární opce podvody můžeme označit i blogy či weby, které ve formě různých příběhů o milionářích či spamovou e-mailovou reklamou lákají obchodníky na urychlené otevření obchodního účtu, aniž by měli základní znalosti o chování ceny na trhu.

Důležitou fází při výběru brokera na binární opce je jeho
regulace a případně notifikace. Binární opce podvody zahrnují i informace o brokerech, kteří se neprávem zaštiťují regulací např. od CySEC, která ovšem nemusí být platná případně brokerovi nebyla nikdy udělena. Pro podvody binární opce rovněž hovoří i situace, kdy si broker zakládá datové schránky např. ve Velké Británii, aby vzbudil dojem důvěryhodnosti, nicméně stále je jeho finanční hospodaření regulováno např. na Kypru či jeho hlavní sídlo je mimo Velkou Británii např. na Gibraltaru. Snadno se tak může stát, že obchodník nabude dojmu, že pokud dojde k podvodům binární opce u tohoto brokera, může si stěžovat na úřadu regulace FCA, což ovšem nemusí být pravda a broker ani této regulací mnohdy nepodléhá
OBSAH:

1. DÍL  
PODVODNÍ BROKEŘI
2. DÍL  BROKER ONE TWO TRADE *VAROVÁNÍ*
3. DÍL  MANIPULACE V BINÁRNÍCH OPCÍCH *VAROVÁNÍ*
4. DÍL  PODVODNÉ SYSTÉMY REKLAM *VAROVÁNÍ*
5. DÍL  AUTOMATICKÉ OBCHODOVÁNÍ *VAROVÁNÍ*
6. DÍL  OBCHODNÍ SIGNÁLY*VAROVÁNÍ*
 
DALŠÍ DÍLY NALEZNETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU CZTRADER.EU
JEDEN Z DŮVÉRYHODNÝCH ZAHRANIČNÍCH WEBŮ FOREX PEACE


1.DÍL PODVODNÍ BROKEŘI
podvody brokeřiPodvodných brokerů na binární opce přibývá každým rokem desítky. Pokud bychom se snažili neustále aktualizovat jejich seznam, nikdy nebudeme aktuální. Brokeři neustále ruší a mění své názvy a velmi často se stává, že po řadě podvodů se nakonec stanou regulovanými. Objevuje se nám ale také stále více dotazů na různé blogy, kde se vyskytuje většinou popsána metoda jak rychle začít obchodovat binární opce pomocí strategie trendu. Na tom by nebylo samo osobě nic špatného, neboť obchodování s trendem patří k základní metodě pro rozpoznání příležitosti, kdy dobře investovat na základě dobré trendovosti trhu. Co je ovšem špatné na celé metodě propagace je ten fakt, že bychom měli poznat, kdy začít obchodovat s pouhého pohledu na obchodní graf, který nabízí broker a to si již zaslouží zmínku v sekci binární opce podvody.
2. DÍL BROKER ONE TWO TRADE
one two trade podvodNení novinkou, že i v odvětví binárních opcí se objevjí nečestní brokeři,  kteří jednoduchý princip binárních opcí využívají ke svému obohacení v co největší možné míře. Jedním z takových brokerů je i One Two Trade. Dostali jsme již několik stížností na tohto brokera od podvedených klientů. Broker ke svému obohacení používá ověřenou fintu manipulativních technik, kdy je klientovi přidělen manažer, který se vydává za zkušeného obchodníka.  Obchodník na základě informací od svého manažera získává pocit, že dostal k ruce kompetentní osobu, která mu může pomoci v začátcích při investicích.3. DÍL  MANIPULACE PŘI OBCHODOVÁNÍ BINÁRNÍCH OPCÍ
manipulace binární opceVzhledem již k několika případům, kdy obchodníci u různých brokerů, nejen na binární opce, využili služeb jejich manažera, s tím, že jim bude při obchodování v začátku pomáhat a celá situace se povětšinou zvrhla jen na hon  za obchodníkovými penězi na účtu, rozhodli jsme se napsat pár slov o typických znacích manipulace při vábení obchodníka k uzavíraní nesmyslných obchodů. Velmi uvítáme i Vaše další osobní zkušenosti, případně informace o podobných praktikách.
 
4. DÍL  PODVODNÉ SYSTÉMY REKLAM

V poslední době se určitě nejednomu z nás objevila v e-mailové schránce zpráva od osoby Tomáš Vlas, případně pouze zpráva s názvem Info. Obsah e-mailů je jednoduchý a stručný a v podstatě má za cíl jediné přesměrovat Vás na stránky o osobě, která se čas od času přejmenuje, aby vzbudila v potencionálních návštěvnících pocit novosti a neokoukanosti. Jednou je to Miroslav Kadlec, jindy zase Adam Bříza a může to být také Tomáš Vlas, což je aktuální verze.


5. DÍL  PODVODNÍ BROKEŘI, AUTOMATICKÉ OBCHODOVÁNÍ

Pokud se rozhodujete pro výběr vhodného brokera na obchodování binárních opcí, je důležité, občas zabrousit i na stránky regulačního úřadu FCA a CySEC. Tyto úřady stejně jako před nedávnem ČNB s ohledem na brokera Zoomtrader, vydávají varovné zprávy na brokery binárních opcí, kteří se dopustili některého z podvodných jednání, které odporuje normativním vyhláškám od těchto úřadů, případně se daný broker neoprávněně zaštiťuje jejich regulací.


6. DÍL  OBCHODNÍ SIGNÁLY

V poslední době se vyrojilo na internetu velmi mnoho společností, které se zabývají poskytováním obchodních signálů pro binární opce a binární obchodování. Je vůbec tato služba užitečná, případně lze ji nějakým způsobem využít k našemu prospěchu? Mezi tyto posdkytovatele patří např Faunus či SignalPush apod.


Podvody

Podvody

binární opce podvody

Kontakty:
cztrader.nolimit@seznam.cz

facebook: CZTRADERBINARY

CZTRADER

CZTRADER

Obchodní skupina, diskutujeme, chatujeme, sdílíme online zkušenosti.
Diskusní fórum

Diskusní fórum

Máte otázky, nevíte si rady, zeptejte se obchodníků na radu!
Źivé chaty

Źivé chaty

Informace o právě probíhajícím chatu naleznete vždy v naší obchodní skupině

RECENZE BROKERŮ


TOP PLATFORMY

V8Options

V8Options

Recenze brokera na binární opce V8Options
BinaryTilt

BinaryTilt

Recenze broker nová Zéland
STOCKPAIR

STOCKPAIR

Recenze brokera na binární opce Stockpair

OSTATNI PLATFORMY

TOPOPTION CZ

TOPOPTION CZ

Recenze brokera TopOption, broker s češtinou

Jsou tyto stránky pro Vás přínosné?

Ano, velmi dobré (2649 | 77%)
Ne, nejsou (125 | 4%)
Nevím (67 | 2%)
Skrill

Skrill

založení internetové peněženky zdarma
Registrace

Registrace

binární opce požádejte o materiály ke studiu

Veškeré obchodní značky, které jsou na tomto webu uvedeny, neslouží k poskytnutí finanční služby z naší strany. Nejsme obchodní zástupci těchto značek a jedná se pouze o uvedení zdroje informací, kde se lze o těchto obchodních značkách dozvědět více.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové a pokud se rozhodnete jako potencionální klienti využít služeb uvedených obchodních značek, důrazně si přečtěte podmíny a rizika, která Vám mohou hrozit během obchodování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one